atvfanai.lt
https://atvfanai.lt/forum/

Forumo taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas dalyvis
https://atvfanai.lt/forum/viewtopic.php?f=23&t=10607
Puslapis 11

Autorius:  tinklaz [ 10 Kov 2011 20:54 ]
Pranešimo tema:  Forumo taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas dalyvis

1. Forume negalima skelbti

1.1. Informacijos, kurios turinys prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams ir kitiems teisės aktams (žinutės, naujienos, nuotraukos ir kt.); su antivalstybiniu, šmeižiančiu asmenis ar organizacijas turiniu; kuri tiesiogiai ar netiesiogiai propaguoja arba giria nusikalstamą ar pavojingą veiklą; siūlyti, propaguoti ar publikuoti su pornografija susijusią informaciją ar vaizdus (taip pat nuorodas į tai), kitos, nelegalaus pobudzio, informacijos.

1.2. Temų, kurios neatitinka keturračių motociklų tematikos.

1.3. Temų su beprasmiais, neinformatyviais pavadinimais.

1.4. Atviros reklamos, jei Jūsų žinutė ar nuoroda aiškiai skirta reklamai, o ne dizaino ar turinio įvertinimui. Tai liečia ir autoparašą (signatūrą) su web-adresu ar paveiksliuku.

1.5. Grubių išsireiškimų, keiksmažodžių ir dalyvių įžeidinėjimų bet kokioje formoje.

2. Temų pavadinimai

2.1. Prieš kurdami naują temą, pasinaudokite paieška.

2.2. Temos pavadinime išdėstykite esmę, o žinutės turinyje išplėskite problemos ar klausimo aprašymą.

2.3. Būtinai nurodykite keturračio pavadinimą (originalų), modelį, kuriems ko nors reikia, turi problemą ar apie kuriuos eina kalba. Tai geriau ir Jums, ir tiems, kurie imsis spręsti problemą.

2.4. DIDŽIĄSIAS RAIDES naudokite tik visuotinai naudojamiems sutrumpinimams.

2.5. Nenaudokite beprasmių "pagražinimų" ir neturinčių informacijos pavadinimų (pvz.: "-=Mano tema ?????? =-", "Help!", "Keturratis nevažiuoja!", "Yra klausimas!", "Kas žino? " ). Nepiktnaudžiaukite šypsenėlėmis (smile) ir skirybos ženklais (....) (!!!!!) (?????).

2.6. Lankytojų dėmesį pritraukia teisingai suformuluotas temos pavadinimas ir Jūsų šansai gauti gerą ir kvalifikuotą atsakymą padidėja.

3. Žinutės turinys

3.1. DIDŽIŲJŲ RAIDŽIŲ ar pariebinto šrifto naudojimas yra nemalonus kitiems dalyviams.

3.2. Smulkiai aprašykite, kas blogai, jei norite gauti atsakymą iš esmės. Aprašykite keturračio ar papildomų įrenginių pavadinimus, ką jau darėte ir ką konkrečiai reikia išspręsti ar kokio atsakymo tikitės.

3.3. Nevartokite teiginių be pagrindo, pvz.: "taip" geriau , o "taip" blogiau. Tai liečia ir tokius teiginius, kaip pvz.: "nepirk šito, pirk kitą". Jei yra faktai – gerai. Nurodykite ar tai Jūsų patyrimas, ar kažkieno. Nepamirškite nurodyti, kad tai Jūsų nuomonė (IMHO).

3.4. Nerašykite beprasmių, be informacijos įrašų, tuščių plepalų (flood) ar žinučių, kurių turinyje tik specialūs simboliai šypsenėlės (smile). Nerašykite atsakymo į žinutę, jei nieko konkretaus negalite pasiūlyti ar pasidalinti patyrimu, taupykite kitų laiką.

3.5. Neuždavinėkite klausimų jau egzistuojančioje temoje, jei tas klausimas neturi tiesioginio ryšio su šia tema. Geriau paskelbkite naują temą ir ten užduokite savo klausimą.

4. Rangai

4.1. Siekiant išvengti beprasmių diskusijų, sukurti nauji forumo rangai - kiekviena žinutė atitiks 1cc, t.y. jei parašysite 100 žinučių forume, Jūsų rangas bus 100cc.

4.2. Neterškite forumo piktybiškai - vartotojui, kuris nesilaikys šio reikalavimo, be atskiro perspejimo bus uždedamas rangas su SPAMMER užrašu:4.3. SPAMMER vartotojui nesilaikant taisyklių ir toliau, jo sąskaita forume bus blokuojama ir įtraukta į juodąjį sąrašą.

4.4. SPAMMER užrašas gali būti panaikintas forumo dalyviams pritarus (pagal apklausos rezultatus)

Autorius:  KestasU [ 03 Bir 2012 07:48 ]
Pranešimo tema:  Galima punktą 2.5 papildyti,

Galima punktą 2.5 papildyti, kad tokios temos bus trinamos automatiškai. Nes jų jau priviso iki kaklo.

Autorius:  simioras [ 21 Sau 2016 10:37 ]
Pranešimo tema:  Re: Forumo taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas daly

Perskasicius dar karta taisykles pasigendu punkto susijusio su skelbimais,kad butina nurodyti parduodamo daigto kaina,kitaip skelbimas be perspejimo bus trinamas

Autorius:  tomasbrp [ 21 Sau 2016 10:43 ]
Pranešimo tema:  Re: Forumo taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas daly

Cituoti:
3. Skelbime privaloma nurodyti: objekto tipą/modelį, pavadinimą, kainą, kontaktinį telefoną;


skiltyje parduodu viršuje yra taisyklės, kad visi matytų

Autorius:  remyga [ 22 Bal 2017 01:15 ]
Pranešimo tema:  Re: Forumo taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas daly

Vairuotojų Biblijoje aiškiai apibrėžiama, kad motorinių transporto priemonių, traktorių, savaeigių mašinų vairuotojams draudžiama naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, jeigu jomis naudojamasi rankomis, išskyrus tuos atvejus, kai stovinčios transporto priemonės variklis išjungtas. Transporto priemonių vairuotojai turi vengti bet kokių su transporto priemonės vairavimu nesusijusių veiksmų.

Tai dar ne viskas! Mopedą, motociklą, triratį, taip pat lengvąjį keturratį, keturratį, galingąjį keturratį ir sunkųjį keturratį privalu vairuoti abiem rankomis (išskyrus tuos atvejus, kai ranka rodomas signalas). Ką tai reiškia?

Turbūt nesunku suprasti, kad bet kokia papildoma veikla prie automobilio vairo, išskyrus patį vairavimą, neleistina ir gali užtraukti baudą. Draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, kai jomis naudojamasi rankomis (išskyrus atvejus, kai stovinčios transporto priemonės variklis išjungtas), nesilaikymas vairuotojams užtraukia baudą nuo 60 iki 90 eurų.

Nors KET nėra konkrečiai kalbama apie kitas papildomas veiklas prie automobilio vairo, Lietuvos policija neslepia, kad piktybiniai vairuotojai, kurie nepaiso minėtų KET punktų ir, tarkime, valgo vairuodami, gali būti nubausti.

Autorius:  remyga [ 02 Vas 2021 20:53 ]
Pranešimo tema:  Re: Forumo taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas daly

https://raceadmin.info/?fbclid=IwAR1VeS ... .875/0/0// Saugomos teritorijos

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/