Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 28 Kov 2024 16:19



Atsakyti į temą  [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
 Kur isigyti salma Vilniuje? 
Autorius Žinutė
800cc
800cc

Užsiregistravo: 11 Rgs 2007 22:59
Pranešimai: 1658
Jei man tokį nesamonių rinkinį duotų tai net veltui neimčiau... vien dėl to kad ant smakro dedasi kažkas panašaus į respiratorių... manau po keletos gerų pasivažinėjimų ,ten prialsuosi,priprakaituosi ir tas ''antsnukis'' pradės dvokti kaip ''šikinikas'' :F ...ir nepradėkit pasakot kad ten koks keičiamas,plaunamas,silikoninis ar dar koks stebuklingas...dar plius, nemanau kad taip jau stebuklingai jis veikia prieš rasojimą,jei tas antsnukis atitiks pirkėjo veido išmatavimus,viskas gerai ,bet jei kiek per didelis tai oras vistiek eis pro šonus ir stiklas visvien rasos... o jei per mažas tai taip nosį nuspaus kad gryžęs namo net karštos sriubos nebeužuosi... karštą vasaros dieną su tokiu išvis kaip su dujokaukę turėtum jaustis... :G čia mano nuomonė

...šalmas turi butį šalmas (y)

_________________
..... http://www.zemaitijosatv.lt .....

...po purvą braidom,ligas baidom...


07 Sau 2009 19:17
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 03 Kov 2008 20:20
Pranešimai: 677
Na Konstruktorius teisus. Manyciau tikrai jis tikrai ne motociklininkams, bet jei teigtumem, kad sis salmas naudojamas sniegavykams, na kur labai atsiaurus oras ir kokioj virsukalnej tai manyciau gerai toks salmas na ir tas daiktas kur panasus i respiratoriu tikrai manyciau praverstu :) Bet kaip sakoma nepabande ir nezinosim kas kaip :D

_________________
Yamaha Grizzly 700FI

KR - team


07 Sau 2009 20:35
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 31 Spa 2007 23:53
Pranešimai: 255
konstruktor wrote:Jei man tokį nesamonių rinkinį duotų tai net veltui neimčiau... vien dėl to kad ant smakro dedasi kažkas panašaus į respiratorių... manau po keletos gerų pasivažinėjimų ,ten prialsuosi,priprakaituosi ir tas ''antsnukis'' pradės dvokti kaip ''šikinikas'' :F ...ir nepradėkit pasakot kad ten koks keičiamas,plaunamas,silikoninis ar dar koks stebuklingas...dar plius, nemanau kad taip jau stebuklingai jis veikia prieš rasojimą,jei tas antsnukis atitiks pirkėjo veido išmatavimus,viskas gerai ,bet jei kiek per didelis tai oras vistiek eis pro šonus ir stiklas visvien rasos... o jei per mažas tai taip nosį nuspaus kad gryžęs namo net karštos sriubos nebeužuosi... karštą vasaros dieną su tokiu išvis kaip su dujokaukę turėtum jaustis... :G čia mano nuomonė

...šalmas turi butį šalmas (y)

Papriestariausiu tau truputi. Pats turiu tokio tipo salma jau du metus, per ta laika asmeniskai man ta kauke visiskai neprasmirdus,(gal savas kvapas nesmirda :) ) isideda filtriukai kurie sugeria viska ka iskvepuoji, todel vaziuojant toliau, geriausia pasiimt kelis juos, kad pasikeist, o jei neturi, tai issigrezi ir vel jokiu problemu. Del rasojimo irgi jokiu problemu, pati ta kauke priglunda graziai ir jokio diskomforto nesijaucia, vaziuojant ir pamirsti kad tokia yra. Vienintelis minusas yra tas, kad su ta kauke kur duodantis dumbluose, kur daugiau fiziskai dirbi, labiau pavargsti.

_________________
Can-am Renegade 800 H.O. EFI Parduotas


07 Sau 2009 21:10
Aprašymas
800cc
800cc

Užsiregistravo: 11 Rgs 2007 22:59
Pranešimai: 1658
...bet tavo tai ne visai tokia ta ''maskė''... (-)

_________________
..... http://www.zemaitijosatv.lt .....

...po purvą braidom,ligas baidom...


07 Sau 2009 22:14
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 31 Spa 2007 23:53
Pranešimai: 255
Viskas beveik tas pats zinok, tik cia issima visas tas, kur atsiveria, o pas mane atsisega ir be jos gali vazinet, sitam isemus, liktu skyle. buvau uzsidejes sita salma, reguliuojasi padetis kiek atsimenu pagal veida, tipo prisistumt, atsistumt kiek reikia, bet nepirkciau salmo vien del to, kad vasara su juo butu ziauru ir juolabiau, kad vien ta kauke neissiima, jei oras siltesnis, tai ir tampykis su ja visur. O ir kaina atstumianti :)

_________________
Can-am Renegade 800 H.O. EFI Parduotas


07 Sau 2009 22:45
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 06 Geg 2008 20:31
Pranešimai: 112
Aš kaip visalaik, kiekvienas išprotėja savaip. Kas serga fobijoms erdvėse, šis šalmas minusinėse temperatūrose ne daikatas , o kančia. Geriau vairuoti intuicija.

Gerbiu Konstruktor už jo atvirą nuomonę, tačiau tai tik sapalionės. Kondensatas yra,(iškvėpimo teritorijoje) jei ieškosime kvapo prigimties tai smirda problemos dandtyse, virškinamajame trakte, plaučiuose ir gal būt tt...

Nežiūrėjau jokių reklaminių triukų. Guma paprasta. Tema ne iš ko pagaimtas šalmas, bet kokį šalmą devėtį (kiek supratau link to pakrypo). Aš paskiau savo nuomonę...

Plius Shizas baigit kalbeti nesamonių kalbant apie BV2S, kaukė nusiima, tai pat kaip ir jo apatinė kaklo dalis. Aplamai "pačiūpinėkit" prieš veliantys į diskusijas.


08 Sau 2009 01:14
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 31 Spa 2007 23:53
Pranešimai: 255
Atleiskit, kad suklydau :V Ciupinejau ir uzsidejes buvau si salma, bet nepradesiu as jo ardyt parduotuvej. Maciau, kad tik visa ta dalis su ta kauke issiima, o kad jie atsiskiria nepastebejau.

_________________
Can-am Renegade 800 H.O. EFI Parduotas


08 Sau 2009 15:49
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 06 Geg 2008 20:31
Pranešimai: 112
OK, tik šis šalmas žieminis nevertėtu jo devėti vasarą...


08 Sau 2009 19:02
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 12 Lap 2008 21:33
Pranešimai: 71
gal kas domejosi kur siuo momentu pigiausi salmai? (v)


04 Vas 2009 20:30
Aprašymas
1000cc
1000cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Lap 2008 19:29
Pranešimai: 3984
Miestas: Vilnius
Technika: CanAm Outlander 1000R XTP 2016
moto4u.lt tikriausiai vieni pigiausiu.nuo 120lt prasideda

_________________
Can Am Outlander


04 Vas 2009 22:07
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron