Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 28 Kov 2024 11:56



Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
 Klausimai apie keturratį 
Autorius Žinutė
50cc
50cc

Užsiregistravo: 10 Rgp 2017 13:04
Pranešimai: 1
Miestas: Vilnius
Technika: Vairuosiu vėliau
Sveiki! :)
Net nežinau nuo ko pradėti, pradėsiu nuo to, jog turiu daugybę klausimų dėl keturračių ( tiksliau keturračio ), į kuriuos galbūt jau yra atsakymai, bet aš jų kolkas nemačiau.
Esu 14-metis, labai greitai jau sueis 15-a, norėčiau įsigyti keturratį, bet kiek skaičiau - dabar su jo registracija ir kitais dalykais daug sunkumų.
Kai sueis 15-a, išsilaikysiu AM kategorijos teises, su kuriomis galima vairuoti lengvajį keturratį.Pirksiu štai šį: https://autoplius.lt/skelbimai/atv-humm ... 62571.html
Problemos: jis, pasak pardavėjo ( o t.y. įmonės ) yra neregistruojamas - tai reiškia, jog turint bent jau AM teises, su juo galima važinėti bet kur, kur tik nori? Ar tai reiškia tiesiog, jog jis KOLKAS nepriregistruotas?
Pusė interneto sako, jog šis, 11kW, 125 cm³ keturratis yra priskiriamas prie lengvųjų keturračių, kita pusė- prie vidutiniųjų keturračių, ar kaip ten.
Kiek supratau, tai nuo 2012 gegužės berods, neberegistruoja keturračių NIEKAS, nebent galinguosius, kaip žemės ūkio traktorius. Tai taip išeina, jog galiu važinėti be numerių, be nieko ir man nieko nebus?..
Šiame forume perskaičiau, jog galima įsidėti raudonus prekybinius numerius ir važinėti sau ramiai, kaina maždaug 10 €.
AM kategorijos teisės leidžia vairuoti iki 50 kubinių centimetrų keturračius ir mopedus, ir iki 4kW berods, taipogi rašo jog galima vairuoti lengvuosius keturračius. Tai taip išeina, jog man galima vairuoti mano keturratį, kurio parametrai parašyti aukščiau?
Gyvenu aš kaime, iki asfalto- 1km, toliausiai kur važiuosiu - tai parduotuvė, iki jos reikia važiuoti per kelią, kur važiuoja gan daug automobilių, bet važiuoti reikia trumpai, visą kitą kelią- vos ne tuščia. Tai skaitosi kaip neregistruoti keliai.
Nelabai gaudausi apie keturračius, tai jei ką nors ne taip supratau, būtų puiku jei parašytumėte, kur suklydau, kaip yra ištikrųjų, būčiau labai laimingas (happy)
Ačiū iš anksto


10 Rgp 2017 15:02
Aprašymas
650cc
650cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Gru 2013 00:12
Pranešimai: 839
Miestas: Kėdainiai
Technika: Can-Am Renegade 800cc
Su tuo keturračiu tik kieme ir tai jei niekas neužmatyts iš pareigūnų. Bet kokia vidaus degimo variklį turinti transporto priemonė turi būti registruota, antraip su ja negalima lysti į viešojo eismo kelią. Tavo atvėju ir tas žvirkelis yra viešojo eismo kelias. Geriau sulauk 16-kos ir nusipirk motorolerį, tikrai bus geriau. Ir priregistruot galėsi ir važinėt su AM galėsi. Šie keturračiai ką tu žiūri yra neregistruojami. Be to su jais vienas vargas viskas pagaminta iš greit įrančio popieriaus. t.y. daugiau remontuosi nei važiuosi. O pardavėjo reikalas bet kokiu atvėju parduot. Sėkmės

_________________
Viskas priklauso nuo tarpinės tarp vairo ir sėdynės

Greitai lėksi, lėtai neš...

ex. China atv 110cc
ex. China atv 250cc
ex. Can-Am Renegade 800cc
.....tapų tapų..... Laukiam kito


19 Rgp 2017 09:18
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 18 Kov 2018 22:33
Pranešimai: 1
Miestas: Vilnius
Technika: Keturratis
Sveiki, aš irgi su klausimu prie to pačio :) Turiu (kol kas) mažą svajonę įsigyti keturratį, tačiau kol kas dar tik pradėjau taupyti ir po truputį domėtis jų rūšimis ir t. t. ir pan. Bet iš praktinės pusės esu bandęs tik tokį važiavimą: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/keturraciai Pirmą kartą gavau dovanų, antrą kartą pats nusipirkau, o kitus kartus bandžiausi ant pažįstamo nuosavo keturračio. Ir kiekvienas kartas buvo kitoks :D Tai esu truputį pasimetęs, ar čia nuo įmonės priklauso, ar nuo kokio nusidėvėjimo ir pan. Draugo keturratis buvo labai panašus į šį - https://autoplius.lt/skelbimai/atv-hornet-125cc-keturraciai-triraciai-4962260.html, o pirmuosius kartus kur važiavau, buvo panašus į šį: https://autoplius.lt/skelbimai/yamaha-grizzly-700cc-keturraciai-triraciai-6793493.html

Klausimas: Kokio tipo rinktis? Nes važiavimas man buvo fainas ir su vienu, ir su kitu, bet vienas atrodė truputį sportiškesnis, o kitas - stabilesnis. Aš asmeniškai ieškau tokio, su kuriuo galėčiau mokytis vairavimo manevrų, gal net truputį "padrožti" :) Bet lenktynėse dalyvaut nesiruošiu :)))


18 Kov 2018 22:44
Aprašymas
500cc
500cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2009 17:21
Pranešimai: 510
Miestas: Birzai
Visu pirma,kad butu aiskiau,apsipresk koki biudzeta gali skirti sitam reikalui.


19 Kov 2018 10:06
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 4 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron