Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 27 Bal 2024 14:11



Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Keturratis medžioklei 
Autorius Žinutė
250cc
250cc

Užsiregistravo: 23 Gru 2007 16:46
Pranešimai: 206
bombardier wrote:siaip jeigu pirksi USA arctico detales vienos is pigiausiu jeigu nori smulkiau http://www.alpha-sports.com :D yra ir kainos

jei medziotojas tures galimybe atsisiusti ka nors is usa,tikrai nepirks jokiu detali,ten tiek gerybiu medziotojams ir tokios kainos,kad jokios atv detales neberupes!patikekit ;)


16 Sau 2009 02:37
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 23 Gru 2007 16:46
Pranešimai: 206
Pakalęs wrote:O kodel niekas nesiulo BRP Outlanderio.Medzioklei pats tas.

o kur tu matei gera brp uz 6000-7000 litu??????skaityk tema nuo pradziu!


16 Sau 2009 10:28
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 07 Vas 2008 23:52
Pranešimai: 275
nu manau galimybe zmogus turi ,juk anksciau rase ir atv iesko ebay (!?)

_________________
brp-bmw fanas

yamaha warrior 1700


16 Sau 2009 17:56
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 18 Vas 2009 18:24
Pranešimai: 1
turiu kelis grizly 660 viena pritaikiau medzioklei, uzdejau dekla ir ant galo deze, kad tilptu zveriukas.

ziema gerai grandines nors ant priekio, neturiu dabar jokiu problemu, nes jei sniegas slapias ar supustytas, jokios padangs nepadeda, sedi ant dugno ir hana.

Del uzvedimo neturiu jokiu problemu. Gyvenu Rusneje ,kaime...


18 Vas 2009 20:47
Aprašymas
650cc
650cc

Užsiregistravo: 24 Spa 2010 16:06
Pranešimai: 743
Sveiki, laikydamasis visų forumo taisyklių pasinaudojau paieška, tačiau tiksliai to ko norėjau neradau. Jei esu blogas ieškotojas, tikiuosi man atleisit :)

Taigi, po ilgų metų įvairaus plauko džipų eksploatavimo sunkiomis medžioklės sąlygomis priėjau prie to, kad, ko gero, visus poreikius geriausiai atitiktų keturratis. Deja, nesu gyvenime ant jo sėdėjęs, o paieška internete pernelyg informatyvi ir todėl nebesugebu visko suvirškinti...

Manau bus paprasčiau, jei paklausiu profų, kurie be didelių vargų man ką nors pasiūlys kokį modelį reiktų rinktis. Kalbu apie naudotą ir tikiuosi sulįsti maždaug į 2-6 kLt.

Taigi, pabandysiu aprašyti kuo smulkiau ko man reikia ir ko nereikia.

Važinėjimas vyksta dažniausiai keliais, nors ir labai prastais. Pirmiausia ko iš jo tikiuosi, kad pravažiuosiu ten, kur neišeina su džipu. Taigi, pravažumas svarbiausia. Greičio daugiau, kaip 40 km/h praktiškai nereikia, dažniausiai tai bus apie 20-30 km/h. Dinamikos nereikia. Labai svarbu, kad kažkokiu būdu kastųsi per gilų sniegą. Vienoje medžioklėje pravažiuojama apie 10-20 km.

Būtinai reikia vežtis apie 100 kg krovinio. Labai praverstų farkopas. Galimybė užsėsti dviese taip pat pliusas. Kartais tenka tempti laimikį sveriantį apie 60-150 kg. Turėtų būti kuo tylesnis. Pastovėjęs miške kokias 8 valandas prie -20 lapsnių turėtų užsivesti be didesnių problemų. Na, matyt viskas kas šauna į galvą. Jei kažką pamiršau klauskit. Mano nesupratinga galva panašu, kad tiktų Grizzliai, bet pažiūrėjau Senukuose, tai ten kažkokie kitaiski po 5999 Lt stovi. Lyg ir tiktų, nors aišku, kad tai barškutis ir tikriausiai bus supeiktas :) Ką pasiūlytumėt, kolegos?

Ačiū tiems, kas netingi atsakinėti diletantui ;)


10 Kov 2011 20:54
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: