Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 28 Kov 2024 15:40



Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
 Enduro rally II etapas "Pabradė 2016" 
Autorius Žinutė
800cc
800cc

Užsiregistravo: 27 Lap 2007 21:48
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Technika: Kubota G18 Diesel
Sanderi, a ko toks piktas is ryto? :)) man labai idomu kaip ten is tikruju buvo. Kad atsikele juosta ir pravaziavo tai faktas. Bet man idomu pasidare kai parase kad visi galejo vaziuoti aplinkui. Taisykles leidzia. Patys kvaili kad murkdesi toj duobej. Va cia idomus aspektas. Naturalus klausimas, kam tos juostos, kam teisejas deleguotas i ta taska :)

_________________
Polaris Sportsman 800 06' ex;
Polaris Sportsman 850xp 10' ex;
Can-Am Outlander 1000r XTP 16' ex;


11 Spa 2016 10:33
Aprašymas
800cc
800cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Rgp 2014 20:09
Pranešimai: 1980
Miestas: Vilnius
Technika: Can-Am Outlander 800 XMR
Man tai cia Bezdoniu lygio varzybos del kuriu vyksta diskusijos bereikalingos manau reikia uzdaryti ta tema isemta... :))
Fainiausi man tokie "kietuoliai" kurie viska zino ir ismano pastoviai ginasi ir visiems naglai i akis savo tiesa aiskina ir labai kritikos nemegsta. Tokius as labiausiai megstu traukti per danti nes jie labiausiai nervuojasi ir durniausiai is visu atrodo - Klaunais dar liaudyje vadinami :)) :)) :)) Svarbiausiai kad visus kitus savo vardu vadina tai ir reziau atgal pagal paskirti gal atsibus viena kart :D
Dar ir auksini patarima daviau patyleti :))

_________________
2010 Can-Am Outlander™ 800R X mr


11 Spa 2016 10:43
Aprašymas
800cc
800cc

Užsiregistravo: 27 Lap 2007 21:48
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Technika: Kubota G18 Diesel
Nu jauciasi jauciasi "panetkiu" retorika :))

_________________
Polaris Sportsman 800 06' ex;
Polaris Sportsman 850xp 10' ex;
Can-Am Outlander 1000r XTP 16' ex;


11 Spa 2016 11:10
Aprašymas
800cc
800cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Rgp 2014 20:09
Pranešimai: 1980
Miestas: Vilnius
Technika: Can-Am Outlander 800 XMR
Kaip jaustis kitiems saziningiems dalyviams kurie krusosi toj baloj viska darydami pagal taisykles vaziavo pagal juostas ir paziureje video pamate kaip kiti buvo gudresni uz kitus kirto stop juostas ir liko nenubausti uz tai!!! Ir dar savo kaltes nepripazysta man geda uz jus!!!!
As organizatoriu vietoj diskvalifikuociau visus kurie kirto pakelta juosta ir nesvarbu jie zinojo tai ar ne butu pamoka kitam kartui! o tegu jie aiskinasi su teiseju kuris tai padare ir kam jis tai padare... Po tokiu diskvalifikaciju nebebutu nesaziningu teiseju kurie kilnoja juostas "isrinktiesiems" ir varzybos igytu maziau Bezdoniska lygi!
Jei turit garbes prisiimkit atsakomybe sau ir padekokite tam kuris tas juostas nueme.

_________________
2010 Can-Am Outlander™ 800R X mr


11 Spa 2016 11:20
Aprašymas
800cc
800cc

Užsiregistravo: 27 Lap 2007 21:48
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Technika: Kubota G18 Diesel
As sedziu ant kalnelio, ziuriu kaip kolegos krusasi toj baloj visi is eiles. Matau atvaziuoja cempionai. Na super pagalvojau, dabar duos vaizdu liaudziai kaip reikia vaziuoti. Mokinkites visi! Ir se tau, vienas pasitinka, kitas lenda uz juostos ir atsitraukdamas nugara atitraukia juosta taip padarydamas kelia :)) Nu blyn, tikri profesionalai :)) Ateina teisejas, tas dar palaiko uz juostos, o kai nuvaziuoja - "pataiso", pagaliuka pastato :D Tik vis dar nepagaunu kur suo pakastas, kame teisybe, ka praziopsojau :)) Ziuriu rezultatu suvestine - baudu nera, vsio zakono :))
Suprantu kur jau nutraukta juosta voliojasi ant zemes, gincytina situacija. Bet cia tai viskas tvarkingai, graziai :)) Vien uz tai taures verti :D

_________________
Polaris Sportsman 800 06' ex;
Polaris Sportsman 850xp 10' ex;
Can-Am Outlander 1000r XTP 16' ex;


11 Spa 2016 12:58
Aprašymas
250cc
250cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Kov 2014 18:37
Pranešimai: 201
Miestas: Kaunas
Technika: Yamaha grizzly 700
Latvijoj vasara kaip buvom canam trophy irgi pravaziavo panasiai trys mocai du pirmi leke latviai ir trecias Lietuvis visi vienas paskui kita Latviam nieko teisejas neuzrase Lietuvi diskolifikavo....


11 Spa 2016 15:21
Aprašymas
1000cc
1000cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Lap 2008 19:29
Pranešimai: 3984
Miestas: Vilnius
Technika: CanAm Outlander 1000R XTP 2016
Ezh, kitą kartą pasiskolinsiu tavo kamerą ant šalmo, kad ralį pamatytum POV. Kai aš važiavau nemačiau kad kas patraukė tą juostą, manai man sunku pervažiuoti per tą balą? Šitas punktas turbūt kiekvienam ralyje yra buvęs ir niekam sunkumų nesukėlė. Taigi, kaip ir su nukritusiomis juostomis, taip ir su šita juosta, nenutraukiau, nepatraukiau nei aš nei kažkas iš komandos. Jei yra netvarka trasoje ją turi spresti teisėjai, organizatoriai ir t.t. Jei yra kažkokių nusiskundimų turit rašyti pretenziją, o ne post faktum veltui plakti liežuviais.
Antras dalykas ezh ko nesupratai yra tai, kad tavo įvardijami 'cempionai' vaizdu neduoda. Nes su vaizdais dažniausiai susitraumuoji pats arba sulaužai techniką. Kaip pvz antanas su mindaugu pernai sulenkė traukę šokdami tame punkte į purvą, nespėjo į laiko normą, gavo baudą, nors SR rezultatai buvo geriausi liko 4toje vietoje. Kai su sanderiu bent dešimtadalyje renginių būsite padalyvavę tada galėsim pakalbėti kas yra varžybos netik iš žiūrovo perspektyvos.
Mes su visais dalyviais esame už tai kad tokių punktų kaip 15 būtų kuo mažiau, kur yra technikos gadinimas, neiviena gervė neskirta valandą tempti keturratį. Kiekvienais metais tokį punktą reiktų platinti arba išvin nuimti, o ne aptverti gyvatės formos juostomis, kad važiuoti eitų tik per purvą iki ausų. Čia ne įgudžių ar ištvermės parodymas, o išsiaiškinimas kieno gervė mažiausiai pavargus. PVZ buvo punktas tarp 23 - 24 taško, mums žinomas kaip X17 iš senesnių laikų. Ten organizatoriai neuždėjo jokio taško ir dauguma tai pamatę pramovė pro šoną sutaupydami daug laiko. Tas tarpas ir būtų įgudžių parodymas, bet deja patingėjo turbūt patys nuvažiuoti sudėti porą taškų.
Esam juk ir 15 punkte buvę nekartą šiaip, ten tos juostos dar nuo pernai metų kabėjo, tai kaip žinoti ten nuo pernai kabo ar jau čia šiandien nutraukta? Pažiūrėjau Hardų video, tas punktas nuo pat pradžių buvo apjuostas, kai mes atvažiavom juostų galima sakyti nebebuvo , nes hardai gerai jas pratampė.
Video čia https://www.youtube.com/watch?v=OrEe5J46J7M

Dėl aiwukas pasakymo kad kortelės gerai tai visiškai nesutikčiau. Nes kompai nedraugauja su lietingu oru. Taippat tie laidai trasoje , skaneriai ir kiti techniniai dalykai nepasiteisino. Buvo net pavojinga teisėjoms skanuoti korteles kai dalyviai purvinais stabdžiais atlekdavo į finišą ir nesugebėdavo sustoti. Netgi ralis klaipėdoje parodė kad idealiausia sistema MYLAPS nėra tokia ideali, nes poligone kur daug trikdžių pradeda nebeveikti. Todėl nėra nieko geriau nei rankinis būdas fiksuoti laiką. Dėl antro teiginio, kad kažkas lėkė greičiau tai sunku pasakyti, yra buvę atvejų , kad ir pernai kai važiavau su alvydu mūsų laikas buvo 3 po SR, ir tik dėl to, kad pauliui dingo 4wd o mindaugui linko traukė mes pakilome į pirmą vietą. Taip kad netik SR lemia viską. O vat dėl akies tikslumo tai drįsčiau abejoti, visgi labiau pasitikėčiau laikrodžių, ne tuo kaip atrodo lekiantys kiti dalyviai. Gal užtenka garsaus duslintuvo ir jau atrodo kad skrenda šviesos greičiu, nors laikas įprastas. Dėl kažkokių sukčiavimų toje srityje tai niekad nėra buvę ir niekad negirdėjau kažkokių skundų.

Mariau, žiūrėjo atidžiai, 6a punktas :
Paveikslėlis


Kiek buvo tokių kurie prieš varžybas perskaitė pagrindinį ir papildomus reglamantus? Aš matau pagal stropų kiekį, kurie buvo privalomi, kad nedaug kas. Tie kas skaitė žinojo, kad šiemet nėra X taškų kur privaloma nusifotkinti su mocu, nerą jokio apvažiavimo SR2/4, ir įvažiuoti į spec punktus su raidėmis reikia pagal judėjimo kryptį. Ir tau EZH siunčiau el laišką iš organizatorių, kad rastum visus įdomius punktus , jame taippat buvo reglamentų nuorodos , būtum skaitęs tai gal būtum kolegą perspėjęs šioje vietoje apie gręsiančią baudą?
Paveikslėlis
Ir jei manai kad mes specialiai kažką kirtom tokiam taške su 100 žiūrovų tai labai klysti. O jei norisi pasiplakti liežuviais tai jau apdulkėjusi jūsų su sanderiu tema, pasiturkškit ten ;)

_________________
Can Am Outlander


11 Spa 2016 15:23
Aprašymas
800cc
800cc

Užsiregistravo: 27 Lap 2007 21:48
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Technika: Kubota G18 Diesel
As pasiplakti liezuviai nenoriu ;) ir nieko is jusu nuplakti nenoriu. nelenktyniauju ir nesimatuoju. Zinau kad man nepatinka. Esu TIK ZIUROVAS ir vertinu kaip ziurovas.
Zinau kad jus sugebate geriau, negincinu to fakto. Bet blet, uzdaviau Alvydui elementarius 3 klausimus! Ar atsakysit nors vienas (piktas)

1 kam deleguotas teisejas prie to tasko? ka jis ten dare, ziurejo kad alkoholio ziurovai nevartotu, ar voveraites vaike nuo trasos? (Sis klausimas paremtas ankstesniu Alvydo atsakymu, kad sis taskas be "A" raides, todel poxui visos juostos, galima vaziuoti kaip nori kur nori, svarbu prie tasko privaziuoti)

2. kam uztemtos tos juostos buvo, jei galima vaziuoti bet kaip. Is taves supratau, kad nuo pernai metu kabojo. As esu isitikines kad tai sio ralio juostos.

3. kodel teisejas palaiko ta juosta, paskui uztempia ja vel.. Ir svarbiausia nieko nefiksuoja.

trys elementarus klausimai!!!

As nezinau kas kaltas ir ar isvis kaltas.. Gal tai norma kurios as nezinojau. Man neidomu kas, kur pries tai vaziavo ir kaip vaziavo. Ir man neidomu kai prie konkretaus klausimo pradedama badyti pirstais i kitus dalyvius, kaip vaiku darzelyje.
Elementarus vaizdo irasas pateiktas Valieros, ne mano (deja vis dar kameros neisigijau :) ). Todel butu idomus vertinimas konkrecios situacijos.

Dar karta pasikartosiu, kad nesiruosiu nieko kaltinti ir panasiai. Tiesiog matau vaizda, uzduodu klausima. Is Alvydo gavau atsakyma su "Panetkem" ir isaiskinimu, kad sita taska galima buvo imti bet kaip ir per bet kur.. (skamba kaip marazmas, nu bet gal...) ;)

P.S. Nori ar nenori, bet naturali situacija kai keliu metu is eiles prizininku veiksmus pradedi ciut atidziau stebeti ;)

_________________
Polaris Sportsman 800 06' ex;
Polaris Sportsman 850xp 10' ex;
Can-Am Outlander 1000r XTP 16' ex;


11 Spa 2016 15:53
Aprašymas
250cc
250cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Kov 2009 21:49
Pranešimai: 223
Miestas: Vilnius
Technika: Suzuki KingQuad 750
Susirask teiseja ir paklausk kodel jis taip elgesi.

Išsiųsta naudojantis SM-A500FU Tapatalk 4 Lt

_________________
ex Yamaha Grizzly 700 Fi
Suzuki KingQuad 750 2008m.


11 Spa 2016 15:56
Aprašymas
800cc
800cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Rgp 2014 20:09
Pranešimai: 1980
Miestas: Vilnius
Technika: Can-Am Outlander 800 XMR
Kam tie pasiteisinimai? Viskas ir taip aisku kas kirto tas juostas turi uz tai nesti atsakomybe, jei ten nereikejo vaziuoti arba galetoj apvaziuoti nekertant juostu kodel taip nepadaret? Visi kas kirto ta juosta padare nusizengima uz tai turi buti atsakomybe ir nereikia jokiu pasiteisinimu ar rodymu i kazkokias taisykles nes manau kad aiskiai yra parasyta kas bus kirtus stop juosta.
Nereikia pykti padarius nusizengima reikia kaip vyram priimti pasekmes nes dabar kaip kokios bobos bandot cia savo tiesa irodyneti!!!

Ir nekiskit musu i tas varzybas as jau 100 kart sakiau kad nedalyvausiu jokiose varzybose nes man neidomu, is tiesu neidomu ir sitos jusu peripetijos bet nekenciu neteisybes nesvarbu kur ji bebutu! Tai yra faktas ir as visada kovosiu uz teisybe.

Mes su EZH plakames liezuviais is juokingu linksmu dalyku o cia visai nejuokinga tiems kas saziningai vaziavo ir laikesi visu taisykliu!!!

_________________
2010 Can-Am Outlander™ 800R X mr


11 Spa 2016 16:00
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron