Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 19 Bal 2024 09:26



Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
 Varžybos Rumunijoje 
Autorius Žinutė
650cc
650cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 01:25
Pranešimai: 899
Miestas: Edmonton
Technika: outlander 1000xtp "15
Tikesimes taip ir bus,ir su nekantrumu lauksim kitu metu (hi) o jei rimtai tai butu saunu situose gonkese pamatyti daugiau atstovu is LT

_________________
YAMAHA RAPTOR 700
YAMAHA GRIZZLY 700
CAN-AM OUTLANDER 1000 XTP 15"
ATV club "Bekeles Vilkai"


01 Geg 2015 23:33
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 29 Lie 2008 20:28
Pranešimai: 603
Turikas, realiai technika buvo paruošta, taciau dabar yra žinomi papildomi silpni taškai bei trūkstama modifikacija. Visa tai sutvarkius bei pagerinus igudzius važiuojant maksimaliam spaudimui įmanoma dalyvaut ir varžybas baigti. O tavo pasakymas, kad CF ne ta technika su kuria cia galima važiuot nelabai kaip skamba, nes dauguma sudarė Can-am, dabar sunku pasakyt nes nematau šiandienos rezultatu, bet ju bent 10-12 iškrito dėl įvairiu problemu (reduktorių, varikliu ar tiesiog suvartyti), o CF pasidavė tik per paskutinius važiavimus ( kas su navigacija nugrybavo, kas suvarte, o ka antra geltona gavo). Taigi reziumuoju, dauguma CF patikimiau laike šiose varžybose nei Can-Am, taciau tai yra jūsų pasirinkimas, kuria gamykla palaikyti, nes mano manymu, jei technika priziuri tiek kiek is jos reikalauji, tai ji ir laiko. Taigi, jei kitais metais man bus suteikta galimybe vėl startuoti, tikrai neatsisakysiu ir bandysiu dalyvaut su CF.

Cheers ir aciu už palaikymą (jis jautėsi)!


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
2008 Qingqi 250 (PARDUOTAS)
2007 Can-Am Outlander 400 XT (PARDUOTAS)
2009 Suzuki King Quad 750 (PARDUOTAS)
2008 Can-Am Outlander 800 XT (PARDUOTAS)


02 Geg 2015 17:08
Aprašymas
650cc
650cc

Užsiregistravo: 19 Gru 2014 21:27
Pranešimai: 1349
Miestas: vilnius
Technika: laukiam geresniu laiku
irdas rašė:
Turikas, realiai technika buvo paruošta, taciau dabar yra žinomi papildomi silpni taškai bei trūkstama modifikacija. Visa tai sutvarkius bei pagerinus igudzius važiuojant maksimaliam spaudimui įmanoma dalyvaut ir varžybas baigti. O tavo pasakymas, kad CF ne ta technika su kuria cia galima važiuot nelabai kaip skamba, nes dauguma sudarė Can-am, dabar sunku pasakyt nes nematau šiandienos rezultatu, bet ju bent 10-12 iškrito dėl įvairiu problemu (reduktorių, varikliu ar tiesiog suvartyti), o CF pasidavė tik per paskutinius važiavimus ( kas su navigacija nugrybavo, kas suvarte, o ka antra geltona gavo). Taigi reziumuoju, dauguma CF patikimiau laike šiose varžybose nei Can-Am, taciau tai yra jūsų pasirinkimas, kuria gamykla palaikyti, nes mano manymu, jei technika priziuri tiek kiek is jos reikalauji, tai ji ir laiko. Taigi, jei kitais metais man bus suteikta galimybe vėl startuoti, tikrai neatsisakysiu ir bandysiu dalyvaut su CF.

Cheers ir aciu už palaikymą (jis jautėsi)!


Sent from my iPhone using Tapatalk

girilla pusasiu turbut negamina cf?ir esu maties kad priekiniai reduktoriai nelaiko,tai jei transmisija iseitu perdaryt nuo xmr litro tai jau kazkokie sansai butu
kiek cf isvis vaziavo?


02 Geg 2015 21:47
Aprašymas
50cc
50cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 24 Sau 2011 19:23
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
Sveiki,
manau cia sakyti kad cf geriau uz can-am tikrai nesamone nes taip nera, kaip ir can-am geriau uz cf, nes tai skirtinga technika uz skirtinga kaina, kiekvienas keturratis yra geras jeigu naudoji pagal jo galimybes.Visi mocai lusta ir genda jeigu juos lauzai ;) ( pas mane niekas nelaiko nei cf, nei can-am )
Bet ne apie tai....
Manau visi turime padekoti uz praminta kelia i sias varzybas ir veliavos nesima rumunijos kalnuose!
Laukiu issamaus aprasymo apie pasiruosyma , biudzeta, igauta patirti nes tikrai butu idomu kada nors ten apsilankyti.
Sekmes,aciu ir laikykis ;) (gerai)

_________________
CRASHED: CFMOTO X6-625 2012 595cc
PARTED OUT: Can-am renegade 2008 800 cc
PARTED OUT: Can-am renegade 2007 800 cc
SOLD: Can-am renegade 2013 1000 cc
Ready to race: Can-am Outlanader R 2016 1000 cc


02 Geg 2015 23:55
Aprašymas WWW
50cc
50cc

Užsiregistravo: 06 Bir 2007 21:09
Pranešimai: 191
Koks skirtumas kuri ATv laužyti:) tik kad CF laužyti yra daug pigiau:)

HTW video: sąlygos važiavimo "Sunkios" :)))

day 1:
day 2:
day 3:


07 Geg 2015 22:58
Aprašymas
650cc
650cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Sau 2012 00:46
Pranešimai: 1490
Miestas: london-Vilnius
Technika: can am renegade 800R 2011m
Jo. As irgi pritarsiu antanuj. Kiek paprastam zmogeliuj kainuotu sudalyvaut. Arba bent jau nuo kiek. Visi svajoja bet gal nezinodami bijo kainos :)
As irgi turbut rinkciausi cf tokiom varzybom nes kai reik kad sutvarkytu per nakty tai pacio dalyvavimo ir kaina kiltu skirtingai.

_________________
yamaha raptor 700R SE parduotas
vartojamas renegade 2011 800R


08 Geg 2015 01:47
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 29 Lie 2008 20:28
Pranešimai: 603
Sveiki, visiems besidomintiems siomis varzybomis, aprasysiu kainas, ispudzius ir visa kita savaitgali. :) Tiesiog zmogiskai nespeju :)

_________________
2008 Qingqi 250 (PARDUOTAS)
2007 Can-Am Outlander 400 XT (PARDUOTAS)
2009 Suzuki King Quad 750 (PARDUOTAS)
2008 Can-Am Outlander 800 XT (PARDUOTAS)


08 Geg 2015 10:22
Aprašymas
1000cc
1000cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Lap 2008 19:29
Pranešimai: 3984
Miestas: Vilnius
Technika: CanAm Outlander 1000R XTP 2016
Jei vaziuojant vienam su savo masina apie 1200-1500eur turetu gautis.

_________________
Can Am Outlander


08 Geg 2015 10:32
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 29 Lie 2008 20:28
Pranešimai: 603
Sveiki kolegos,

po varžybų pradžios praėjo kiek daugiau nei 2 savaitės per jas atsigavau, šiek tiek savus reikalus sutvarkiau ir pagalvojau, jog pats laikas atsakyti į vieną visiems rūpimą klausimą, kiek visgi visas šis malonumas kainuoja. Tomukas beveik tiksliai nurodė sumą, viskas priklauso ar norėsi miegoti viešbutyje ar palapinėje, ar skrisi lėktuvu ar važiuosi mašina ir t.t.

Važiuojant taip, kaip aš (su autobusu):

1. Kuro išlaidos motociklo ir mašinos bendrai: ~360 eur. (Patartina iš Lietuvos prisipildyti papildomus kanistrųs A95, nes nuo bivuako iki pirmos degalines kiek daugiau nei 40km serpantininio kelio, o perkant iš organizatoriu kuras pabrangsta apie 10-15%)
2. Viešbutis labai priklauso nuo to kiek kambarys talpins, asmeniškai buvome triviečiame kamabryje: ~260 eur/3 asm.
3. Pusryčiai vienam asmeniui 7 dienom - 49 eur.
4. Licencijos, sveikatos patikra bei vietinis draudimas - ~50 eur. (Patartina apsidrausti dar ir savo šalyje, nes šis vietinis draudimas nėra didelis, tad jeigu reikėtų samdyti "medikopterį" vien tik jų vietinio draudimo panašu, kad neužtektų)
5. Startinis mokestis - nuo 350 - 500 eur. (kaip pirmą kartą dalyvaujančiai šaliai, startinis mokestis per mažesnis, asmeniškai man nereikėjo mokėti startinio mokesčio, nes buvau remiamas CFmoto ir važiavau su CFmoto X8, todėl startinis mokestis man nebuvo taikomas)
6. Jeigu važiuosite su mašina Vengrijoje, Slovakijoje ir Rumunijoje teks nusipirkti vinjetes (mokestis už kelius) - ~45 eur.

Iš viso: 1114 eur.

Taigi čia yra kaip ir būtina suma, kurią reikia vežtis į varžybas, tačiau visuomet reikia pasiimti nenumatytoms išlaidoms, kaip pvz.: pasinaudojimas serviso paslaugomis, kercheriu na ir pan.

Kitiem vyksintiems turiu patarimą, turėkite grynų pinigų, nes vietoj atsiskaityti kortele neįmanoma, o nuvykti nusiimti pinigų yra ganėtinai toli.

Pats pasiruošimas buvo ypač greitas (~ 1 mėn.), siūlyčiau pradėt ruoštis puse metų prieš (fiziškai, techniką ruošt ir kita):

1. Apie technikos paruošimą trumpai, nes jau dauguma žino. Taigi techniką reikia paruošti ypač atsakingai. Šiais metais mes išlengvinome X8 nuimdami visas nereikalingas detales (tikrai nereikalingi lankai, nors ir sunku atkelti, bet įmanoma ir be jų), būtinas vairo stiprintuvas be jo sunku laikyti rankas sveikas ir nepavargusias (visgi jeigu rankų neskaudės galėsite koncentruotis į važiavimą ir GPS sekimą), reikalingos geros padangos (maniškės nebuvo ypač geros, nors ir tipas panašus į bighornų, tačiau konkurentai su Maxxis BigHorn važiavo žymiai geriau ir ne tik dėl to, kad jas suko Rotax variklis, patarimas dėl padangų BigHorn, Pitbull Growler, Kenda Bounty Hunters), gervė 3000lbs arba didesnė (pas mane Warn 3000lbs, tačiau jos neužteko, kad pajėgtų atversti latvių 1000 outlanderį, kuomet jis vertėsi nuo kalno), gera važiuoklė (dauguma dalyvaujančiu, tame tarpe ir aš naudojome Elka amortizatorius).
2. Trumpai apie fizinį pasiruošimą. Dėl pernelyg apsikrovusių darbų negalėjau gerai apsiruošti fiziškai, todėl patariu dar kartą viską pradėti žymiai anksčiau. Į savaitę 1-3 kartus bėgiodavau krosus, 1-2 kartus į savaitę eidavau į baseiną bei pirtis ir visi kiti basic workout. Taip pat patariu bent kartą į savaitę su motociklu trasoje arba tiesiog tempui pasivažinėti.

Taigi kiek šiuo metu atsiminiau tiek ir parašiau, jeigu ką klauskite bandysiu atsakyti ką nors dar tiksliau. :)

P.S. Visos apsaugos yra privalomas nuo galvos iki kojų. T.y. jeigu neturėsite kelių apsaugų jums neleis startuoti. O taip pat ant keturračio rankų apsaugos įrašyčiau prie priedų, kuriuos būtina šioms varžyboms užsidėti.

_________________
2008 Qingqi 250 (PARDUOTAS)
2007 Can-Am Outlander 400 XT (PARDUOTAS)
2009 Suzuki King Quad 750 (PARDUOTAS)
2008 Can-Am Outlander 800 XT (PARDUOTAS)


11 Geg 2015 20:35
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 29 Lie 2008 20:28
Pranešimai: 603
Šiek tiek vaizdų iš mano operatorių. :)


https://www.youtube.com/watch?v=PfAbA73JM_w

_________________
2008 Qingqi 250 (PARDUOTAS)
2007 Can-Am Outlander 400 XT (PARDUOTAS)
2009 Suzuki King Quad 750 (PARDUOTAS)
2008 Can-Am Outlander 800 XT (PARDUOTAS)


21 Geg 2015 08:57
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: