Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 29 Kov 2024 04:21



Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 cf 500 problemeles 
Autorius Žinutė
250cc
250cc

Užsiregistravo: 11 Gru 2012 22:11
Pranešimai: 325
Miestas: klaipeda
Technika: CF-moto x8
prie galinio bakelio taip ir kaba niekur neprijungta, nors nuvesta virs variklio. Priekine turetu jungtis prie kairio rato toj pusej i toki trisaki, i kuri ateina plona slangele berods is isiurbimo kolektoriaus. kokia ju paskitris niekas nezino, mistika, panasu i EGR kaip ant masinu (ekologiniai voztuvai)

_________________
Cf moto x6. ex


01 Kov 2016 22:53
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 16 Sau 2016 16:14
Pranešimai: 13
Miestas: Vilnius
Technika: Cfmoto 500
Pifai koks tavo Cf modelis ? nes man labai vienas dalykas ramybės neduoda pas mane atsukus tepalo matuokle užkurtam varikliui ten pučia tepalą yra spaudimas toks jausmas kad kompresija pasiduoda i karteri nors buvo atliktas remontas Naujas stumoklis,žiedai ir pnš gal čia taip turi būti ? (nekaltas)


02 Kov 2016 22:22
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 14 Geg 2014 18:02
Pranešimai: 70
Miestas: Moletai
sveiki.cf 500 kai buna mocas ikaites kai uzgesini visalaik sauna,taip turetu but?ar reike kazkur jieskot bedu?


12 Rgs 2016 08:18
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 16 Sau 2016 16:14
Pranešimai: 13
Miestas: Vilnius
Technika: Cfmoto 500
Sveiki, vėl aš čia su savo neaiškumais. Turiu keletą klausimų cfmoto 500 2A savininkams

1) Kaip išvedžiota stabdžių sistema? mane domina kaip viskas turi būti originaliai, nes savo pirkau ne nauja o ten priburta visko... ar stabdant kojiniu pedalu turi stabdyti 4 ratai ar tik galiniai? nes pas mane ten sudubliuota...
2) Ar normalu kad važiuojant keliu ganėtinai stipriai įkaista galinis reduktorius? (tepalai keičiami kiekvienais metais. Naudoju tepala sunkiai apkrautoms pavaroms)
3) Kas gali būti kad pro alsuoklio šlangute kur į filtra nueina kelia tepala į viršų? (tepalo lygis ne per aukštas variklis perrinktas nieko blogo ten neradau, po remonto tas pats)
4) Šitas klausimas gal ir nuskambės kvailai, bet neturiu fantazijos... ar normalu kad sukiojant kardana jaučiamas šioks toks laisvumas? (ne iš reduktoriaius bet iš pačio variklio korpuso) ka pastebėjau, kad stabdant galu per ta laisvuma daužo. (nekaltas)


19 Bal 2018 22:47
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 31 Gru 2016 18:29
Pranešimai: 23
Miestas: Gargždai
Technika: China atv
Stabdant kojiniu stabdziu turi stabdyti visi keturi ratai. Kad galinis reduktorius kaista tai normalu. Tik tepalus ten reiketu keisti ne kiekvienais metais, o kas 1000km. Kardano laisvuma jei ne is kryzmiu jauti, tai bus variklyje slicai pasideveje, bet jei gali kentet, tai vaziuok, nes remontas sitos vietos nepigus


20 Bal 2018 00:22
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 16 Sau 2016 16:14
Pranešimai: 13
Miestas: Vilnius
Technika: Cfmoto 500
Dėkoju už atsakymus dabar aiškiau pasidarė o dėl tepalo bėgimo nejauti kas gali būti? Kodėl ji ten pučia lauk?


20 Bal 2018 10:54
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 16 Sau 2016 16:14
Pranešimai: 13
Miestas: Vilnius
Technika: Cfmoto 500
Dar vienas klausimėlis, kažkodėl neišeina perjungti pavarų, kai sėdi tai apie pavaros keitima ne minties negali būti. Dėžė tarsi užsiveržia reikia ten vienam bėgi junkt kitam iš galo judint kitaip neišjungsi pavaros ar čia gal taip turi būti? nes kiek teko su Brp važiuot ten nesvarbu pavaras gali ikalnei keist :D Sakau gal taip turi būti visgi senos gamybos tas atv


20 Bal 2018 13:57
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 31 Gru 2016 18:29
Pranešimai: 23
Miestas: Gargždai
Technika: China atv
Arnas rašė:
Dėkoju už atsakymus dabar aiškiau pasidarė o dėl tepalo bėgimo nejauti kas gali būti? Kodėl ji ten pučia lauk?

Nezinau kaip man pavyks paaiskinti... tepalus praleidzia riebokslis, kuris yra uz alkuniniuo veleno balanso guolio. Kad ji pakeisti reik skerst visa varikli, kitaip prie jo nera priejimo...


20 Bal 2018 14:01
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 16 Sau 2016 16:14
Pranešimai: 13
Miestas: Vilnius
Technika: Cfmoto 500
ERa rašė:
Arnas rašė:
Dėkoju už atsakymus dabar aiškiau pasidarė o dėl tepalo bėgimo nejauti kas gali būti? Kodėl ji ten pučia lauk?

Nezinau kaip man pavyks paaiskinti... tepalus praleidzia riebokslis, kuris yra uz alkuniniuo veleno balanso guolio. Kad ji pakeisti reik skerst visa varikli, kitaip prie jo nera priejimo...



Supratau.. bandysiu žėt tada ilgais žiemos vakarais dabar dar pakentės šita sezona :)


20 Bal 2018 14:24
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron