Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 24 Bal 2024 19:52



Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Suzuki LTZ 400 paruosimas kitam sezonui. 
Autorius Žinutė
50cc
50cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Rgp 2013 11:31
Pranešimai: 53
Miestas: siauliai
tomasbrp rašė:
daugiau aprašyk ka ten darai, nes aš tik iš trečio kart žiūrėdamas supratau kad rėmas visas perdažytas...

tomai, prie kiekvienos foto smulkesniu sriftu yra parasimai kokie darbai daromi. kai baiksiu darbus pilnai aprasysiu visus darbus ;)


19 Vas 2014 09:48
Aprašymas
50cc
50cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Rgp 2013 11:31
Pranešimai: 53
Miestas: siauliai
Na va zveriukas jau vakar parode teigiama balsa :)
taiva buvau pilnai isberes savo zveriuka, visa rema perdaziau milteliniu budu. su sakiu guoliais padariau eksperimenta- istekinau plasmasines ivores ir ziuresim kiek atlaikys.priekinius ratus isverciau kad butu placiau priekis ir sudejau trumpintus vintylius. buvo vykdoma suportu restauracija, istekintos naujos kreipianciosios- kaladeliu laikimo kaisciai ir perpumpuotas visas naujas skystis. sudetos naujos zvaigzdes ir grandine su salnikiukais. susitvarkiau visa elektra kai priklauso. taipogi truputi ir motoriuka tvarkiau, sudejau winderosa tarpiniu komplekta- stumoklis proksa, pakeistos gumeles, pritrinti ir sureguliuoti voztuvai. dar dadejau papildomus hologenus su xsenonais, sudejau pasukius kad mieste ramiai vazinet. na manau po viso remonto judes mano zveriukas ;)


22 Bal 2014 12:49
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 24 Bir 2012 15:22
Pranešimai: 649
Miestas: Kaunas
Technika: Can Am Renegade 1000
nu mieste isversti ratai nieko baisaus,bet miske tai dieve padek,mocas nevaldomas,linksta traukes,vairas tranko rankas


22 Bal 2014 17:28
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron