Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 28 Kov 2024 12:30



Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
 Registravimas. Svarbi tema. 
Autorius Žinutė
50cc
50cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Rgs 2013 11:06
Pranešimai: 29
Miestas: Vilnius
Technika: Suzuki LTZ 400
Sveiki. Pagaliau pasiryžau išsakyti savo mintis. Keturračių bendruomenės narys esu nuo 2014 m. Nusipirkau žirgą iš užsienio. Tikėjausi kaip ir visi - užregistruoti ir važinėti keliais, takeliais, žvirkeliais be jokios baimės. Bet ne. Iki 2018 m. tai pavykti nepavyko. Galimybė pasivažinėt pavyksta tik ant ketvirčio viena kartą. Mieste, užmiesčiuose su ypatingu pavydu matau tokius pačius keturračius, tokius pačius žmones, šių daiktų fanus, bet jie skirtingi negu aš, jie nusipirko jau registruotus keturračius. Kodėl aš, ir dar šimtai žmonių negalim būti lygus. Pasveikinam Lietuvos įstatymus. Jau šie daiktai pavojingi šiuo metu, bet ne tie, kurie nupirkti iki 2013 metu ir sėkmingai eksplotuojami iki šiol. Protu nesuvokiama, kaip yra išsityčiojama iš mūsų - atrodo visiems lygios teisės, bet toli gražu ne. Pilnai suprantu, nauju keturračių savininkai, taip pat registruotų, juokiatės, galbūt laikote kvailais ir mūsų nesuprantat, neprisidėdate prie mūsų nelaimės, nors mes atrodo esame taipogi tos pačios bendruomenės nariai. Ką noriu pasakyti visu šiuo tekstu. Manau reikalinga ir būtina visiems susijungti, parodyti valstybei, kad esame, būti vieningiems, daryti streikus, rinkti parašus, gauti visiems registracija ir parodyti, kad mes irgi norime būti lygus, plėsti atv bendruomenę, o ne slapstytis, bėgioti ir būti valstybės priešais.


05 Vas 2018 16:07
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 1 pranešimas ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron