Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 28 Kov 2024 13:11



Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
 Apie blogus atv servizus 
Autorius Žinutė
50cc
50cc

Užsiregistravo: 30 Sau 2015 23:09
Pranešimai: 57
Miestas: lazdijai
Technika: polaris sportsman
Sveiki visi! Noriu pasidalinti savo karčia patirtimi apie Alytuje veikianti atv serviza! Pavadinimas Motofixas. O buvo taip:pries metus laiko nupirkau polaris sportsman, nuvariau servizo aptarnavimui į motofixa, 2men laukiau keite tepalus visur kaladeles traukiu antgalius ir reduktoriaus priekinio salnikas buvo nuejas. Parsivežiau salnikas buvo juodas po remonto žiurau žalias viskas ok reiškia keistas!Tik kai parsivariau neveike priekis, pažiurau fiške pamirše prijunkt. Dar sugalvojau visus tepalus pasikeisti atsisuku priekinem reduktoriui, o ten sausa pamirše ne tik fiške prijunkt, bet ir tepalo pripilt. Ai tiesa kai parsivariau buvau liepes lemputes pakeist ziurau gale nežiba pažiurau visai nieko neįdeja, tuščia. Tai va! P. S. Tepalas išbegt negalejo garaže stovi visada po atv sausa! Kaip manot per metus 1000km pravažiavau su priekiniu tiltu įjungtu kokį100km, ar labai pakenke reduktoriui ar sankabelei?


16 Vas 2019 19:52
Aprašymas
650cc
650cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Gru 2013 00:12
Pranešimai: 839
Miestas: Kėdainiai
Technika: Can-Am Renegade 800cc
Labas, nieko nenutiks tam reduktoriui, aš visoj pakatuškėi sujungęs 4x4 važinėju, svarbu nelėkt ilgai ant 100km/h su įjungtu priekiu. Na o apie servisus tai ten itgi dirba žmonės (t.y. jie irgi klysta (kvakst) (baisus) ) ar skambinai (gsm) į servisiuką po parsivežimo pasakyt kokios pretenzijos?, ką sakė? Šiaip, aš, kaip ir daugelis manau, tokius einamuosius dalykus kaip tepalai, filtrai, kaladės, salnikėliai, guoliukai ir kt. daromės patys garaže pas save. Tada tikrai žinai kad supylei tepalus kokius reikia ir kalades sudėjai tinkamas ar guolius geresnius. Na bet jei nėra galimybių, noro, laiko ar supratimo tada veži į servisą so tokia rizika, kad patikrint viską reik. Man pačiam tai patinka prie savo moco krapštytis, geriau susipažini su savo technika. Žinai ko tikėtis kelyje ir pan. Tai tiek nesiparink (uff) ir sėkmės. :D

_________________
Viskas priklauso nuo tarpinės tarp vairo ir sėdynės

Greitai lėksi, lėtai neš...

ex. China atv 110cc
ex. China atv 250cc
ex. Can-Am Renegade 800cc
.....tapų tapų..... Laukiam kito


18 Vas 2019 14:25
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 2 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: