Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 29 Kov 2024 17:04



Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
 PLIUSAI MINUSAI 
Autorius Žinutė
50cc
50cc

Užsiregistravo: 17 Bir 2017 17:42
Pranešimai: 4
Miestas: Kaunas
Technika: JOKS
Laba diena,

Nusprendžiau pirkti sportinuką . Tai bus pirmas rimtas atv ir apskritai motociklas. Nepagalvokit, kad man kaip naujokui reikia kažkokio tai pradžiamokslio, siūlykit rimtus variantus iki 2500 +/- 100 europetiškų į vieną ar kitą pusę. Kalbant apie prioritetus, kolkas įsivaizduoju , kad lakstysiu miškais miškeliais, takais takeliais , kaip bus ateityje - nežinau, gal ir pašokinėt prisigalvosiu ar po kokią pelkę pabraidyti, bet čia tik tarp kitko. Teko skaityti, teko konsultuotis , tai dabar pasilikau prie kelių variantų Honda TRX 450r , Suzuki LTZ 400 , Suzuki LTR 450 ( nežinau ar įpirksiu ) , Can Am DS450 , Kawasaki KFX 450 ( ar 400 jei toks yra ). Apie Yamaha žinau tik tiek, kad 700 Raptor neįpirksiu. Aktualu , kad variantas būtų kuo labiau vykęs, patikimas, kuo ilgaamžiškesnis ir sąlyginai nebrangiu remontu,žinau, kad viskas priklauso nuo to, kokio stovio nupirksi, bet būkime optimistai. Tiesą pasakius, skaičiau ne vieną forumą , bet kawasaki forume "hebra" giria kfx, Suzuki - ltz .. Reikia nešališkas nuomonės ir pagrįstos, kodėl būtent vienas ar kitas variantas , kokie + / - ir ką rekomenduojate pagal tai, ko man iš jo reikia . Dabar kas nelabai įsigilino į mano gal ir nelabai konkrečia rašliavą -

PRIORITETAI:
Greitas/Galingas , bet svarbu greitas.
Gerai stovi ant kelio , bet ne purvo duobėj, o ant " ŽvYRKEle statant skersą "
Geriau brangesnė detalė vieną kartą į metus, nei kad pastovūs tvarkymai.

ATVFanai - nesupykit, jei jau buvo vienas kitas "mailius" su savo panašiais klausimas, tikrai liksiu skolingas tiem , kas patars ir nukreips reikiamo pirkinio link .

P.S. Jei kas varote iš užsienio , kur galima paimti geresnėm kainom , duokit žinią .

AČIŪ.


19 Bir 2017 12:59
Aprašymas
1000cc
1000cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Lap 2008 19:29
Pranešimai: 3984
Miestas: Vilnius
Technika: CanAm Outlander 1000R XTP 2016
Turi nusprest ar nori motovalandinio motociklo 450cc ar tokio kuris ilgiau tarnauja be remontų kaip raptor 700, suzuki kawasaki 400cc. Jei tinka motovalandinis tada imi 450cc nes trauka bus geriausia, jei ne tada tavo variantai labai susiaurėja

Išsiųsta naudojantis SM-G930F Tapatalk 4 Lt

_________________
Can Am Outlander


21 Bir 2017 13:27
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 17 Bir 2017 17:42
Pranešimai: 4
Miestas: Kaunas
Technika: JOKS
Kiek siais laikais kainuoja raptoriu 700 nupirkti ? Per keleta dienu priskaiciau labai daug apie yfz ir raptorius , tai jau dabar ir pats galvoju, kad mano poreikius labiau atitinka raptorius .. O 400cc bijau , kad bus per silpnas .


21 Bir 2017 14:06
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 24 Bir 2012 15:22
Pranešimai: 649
Miestas: Kaunas
Technika: Can Am Renegade 1000
Labas,asmeniskai as buvau mazdaug pries 5 metus toks pats kaip tu,needejes gyvenime ant jawos ir nezinanti ko noriu tik zinantis kad keturracio ir sportuko,rinkausi taip pat is daugumos tavo isvardintu varriantu tik atmesdamas trx,yfz (nes mazziukai ir negrazus) ir dalinai ltr,todel kad nera atbuliniu begiu kas buvo prioritetas pirmam mocui.Isigijau LTZ ir tos galios kaip zaliam lapui per akis ir dar labiau per akis,po metu pastebejau kad jau ne mane mocas o as ji zaginu kad vaziuotu,todel islindo variantas ir isigijau Raptoriu 700r,tada pradejom po biski dalyvauti varzybose ir velgi po metu jau to raptoriaus man to rapio truko,pradejau pastebet minusus trasoj jo ir tt...bet....draugelis nusipirko renegade (4x4) 800cc pirmos laidos,pralekes su tuo daigtu supratau kad man jo reik,taigi tikslas buvo renegade,po siek tiek ieskojimo as ji radau,pasidariau pagal save nes jau zinojau ko noriu ir ko reikia.Po varzybu sezono(metu laiko) jau man vel jo truko,netycia islindo 1000cc antros laidos renius kuri jau griauziu antra sezona bet galios dar pakanka,kaip tik pries kelias savaites turejau malonuma varzybas vaziuoti su naujausiu 1000r modeliu,tai esu dabar labai apsiramines kad uz savo 2013 1000cc modeli geriau nieko nera ir negausiu :D
Mano patarimas arba Rapis 700 arba LTZ tavo poreikiams,po to suprasi pats kuria linkme traukti (hi)


22 Bir 2017 17:44
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 17 Bir 2017 17:42
Pranešimai: 4
Miestas: Kaunas
Technika: JOKS
Ačiū už atsakymus :) Kolega, gal galit į PM savo kontaktus kokius numesti (Facebook, jei naudojate) , norėčiau šiek tiek detaliau pasiklausti dėl keletos dalykų.


22 Bir 2017 19:15
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 24 Bir 2012 15:22
Pranešimai: 649
Miestas: Kaunas
Technika: Can Am Renegade 1000
Laikyk Kardana , FB uzsivadines iesok manes ten geriau


28 Bir 2017 16:41
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 6 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: