Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 29 Kov 2024 16:39



Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
 polaris predator 500 - arctic cat 650 - yamaha raptor 600 
Autorius Žinutė
50cc
50cc

Užsiregistravo: 24 Lap 2010 20:50
Pranešimai: 179
Gytis924 wrote:gal kiek ne i tema bet.... Galwoju pakeist sawo keturati is bashano i yamaha raptor 700cc ir dabar noriu paklaust jis bus naudojamas wisur ir miske ir po laukus ir normaliam kelewimui gal net ir i mokykla:D kartais padurniuoju po maklynes bet nedaug....priziuret priziuriu tepalus keiciu kas kokius 300-400km truputi padriftinu.ar tox wariantas tiktu tokiem poreikiam ar pasiulitumet kita warianta? Dekingas is karto.:)

Turi keli pazistami - super variantas. Motoras 700 laiko, 660 nelabai patvarus. Siaip bedos kaip ir visu panasios, vaziuokle priekine ne stebuklingai laiko, guoliai byra, dalys originalios kosmosa kainuoja. Siaip jei gali skirt 12-14 gabalu, tai geriau nieko nenupirksi is sportinuko ir miestui ir palakstymams. Zmogus dabar vienas parduoda 660 raptoriu uz 6500 litu, 2004m, su dokais, registruota ir tt. jei domina PM duosiu numeri. Parduoda, nes kaip sake nebereikalingas jam jisai, su dzipais daugiau vazineja.

_________________
Predator 500


05 Sau 2011 22:35
Aprašymas
650cc
650cc

Užsiregistravo: 24 Spa 2010 16:06
Pranešimai: 743
sveiki;)...Esu naujokas ir ruosemes pirkti keturrati....kuris yra geriausias is siu; polaris predator 500:arctic cat 650:yamaha raptor 600;man 14 bet cia ziuriu jus sakot kad reikia 250cc tokio amziaus waikuj.....bet man 250cc per silpnas esu waziaves...tetis nori arctic cat'o nes jam i uki pwz i laukus ir t.t. o as sport noriu ,bet jus pasakykit patys kas yra geriausias..... :D (s) ...ir tiesa ka manot apie keturracius is to sandelio kaune? prie waderstad ir prie stiklo fabriko


10 Kov 2011 20:54
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: