Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 20 Bal 2024 00:20



Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
 Bombardier Ar Polaris 
Autorius Žinutė
50cc
50cc

Užsiregistravo: 21 Lie 2009 16:32
Pranešimai: 11
turejau abu, man labiau patiko bomba jis minkstesnis, lengvesnis ir manevringesnis, o polerio pravazumas geresnis, lipa geriau, nu bet jei jau uzstringa tai ilgai tenka kapanotis :D

_________________
BRP Outlander 650


26 Rgs 2009 14:34
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 13 Sau 2008 19:27
Pranešimai: 71
Miestas: kaunas
Technika: polaris sportsman
robbiee wrote:turejau abu, man labiau patiko bomba jis minkstesnis, lengvesnis ir manevringesnis, o polerio pravazumas geresnis, lipa geriau, nu bet jei jau uzstringa tai ilgai tenka kapanotis :D

Va apie toki atsakyma ir galvojau turejas abu ir zino kuris kam tinkamesnis, pvz man reikia netik pasivazinejimams, bet ir atlikti aplinkos tvarkymo ir pan. darbus. (y) (b)


01 Spa 2009 19:19
Aprašymas
250cc
250cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Gru 2008 20:36
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius
Na teko vairuoti ir viena ir kita..

Kadangi as ATV vartoju tik bekelei.. pelkem iki pomidoru.. tai turiu kalis pastebejimus.

1. Bomba MAX bent jau man per ilga.

2. Polerio granatos mano supratimu per silpnos.

3. Bomba stabilesnes ikalnese ir nuokalnese.

4. Bomba geriau aina per rastus.

5. Poleris 50cc pliuse, bet seip 800cc per akis, ir tai isnaudoji ne viska.

6. Bombos gazas astresni.

Reziume - geriausias varijantas vienviete BOMBA.. :) 2010... metu..

Kas liecia islaikima.. tai bomba kaip ir BMW.. laiko labai gerai.. bet kai jau sugenda.. tai nu ir nafig viskas kainuoja..

_________________
Can Can 1000cc.... :)


12 Spa 2009 17:19
Aprašymas WWW
650cc
650cc

Užsiregistravo: 17 Rgp 2007 16:16
Pranešimai: 1300
Miestas: Kaunas
Technika: Ex Sportsman 500 H.O.
newedimka wrote:Na teko vairuoti ir viena ir kita..

Kadangi as ATV vartoju tik bekelei.. pelkem iki pomidoru.. tai turiu kalis pastebejimus.

1. Bomba MAX bent jau man per ilga.

2. Polerio granatos mano supratimu per silpnos.

3. Bomba stabilesnes ikalnese ir nuokalnese.

4. Bomba geriau aina per rastus.

5. Poleris 50cc pliuse, bet seip 800cc per akis, ir tai isnaudoji ne viska.

6. Bombos gazas astresni.

Reziume - geriausias varijantas vienviete BOMBA.. :) 2010... metu..

1. Mano nuomone sutampa su tavo.

2. Nedaryk isvadu jei prie taves viena granata polariui pabiro ir tai ne tau vairuojant. Kai paciam vairuojant pabersi popo granata ir zinosi nuo ko paberei tada galesi pasidalinti ispudziais apie ju tvirtuma.

Man asmeniskai pabiro tik viena granata: Vidine priekine, nes joblinau i kelma, sulanksciau sake ir nuo atsiradusiu itempimu granatos seperatorius pabiro.

3. Po po stabilumu patenkintas tiek staciose ikalnese tiek istrizai slaito. O dar geriau butu jei yra kalnu stabis. Del BRP nzn.

4. Alvyduk, kuria prasme eina? Remu praslysta ar uzlipa geriau? Del uzlipimo pasiginčyčiau ir drysciau mesti issuki stodamas ginti popo trial tipo priekini diferenciala :D

5. Sutinku.

6.Gali buti, nebandziau.

7. Bombos brangesne servisine eksploatacija, Dalys, Rakteliai su imobilaizeriais (pametus brangiai kainuoja, o del saugumo (y) )

8. Purvyne Popo pralosia svoriu ir seda, o BRP greiciau uzsikasa del savotisko diferencialo, kuris sublokuoja ratus po n laiko kai iseda besisukanti kita puse. (sis punktas liecia ne 2010m modelius. Ir del BRP mano asmenine tvirta nuomone kiek teko matyti jas purvuose.

9. Pasivazinejimams ir ilgesnems kelionems Poliario i nieka nekeisciau. Geras keleivinis motociklas. Kalbu apie vienvieti. Gal netgi dysciau teigti patogiausias, savo vaziuokles minkstumu ir didele, placia minksta sedyne.

Issiaiskinti galima tik paemus 2 mocus 800/850 ir iveikti ta pacia trasa be isankstiniu nusistatymu apie Brandus.

_________________
Ex 2006 Polaris Sportsman 500 H.O.

Vision rims, Kenda BearClaw 27' , Magellan triton 2000, ComeUp 3000lbs.

Polaris - The way out.

KR - team

mantas@u-s.lt


15 Spa 2009 22:05
Aprašymas
1000cc
1000cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Lap 2008 19:29
Pranešimai: 3984
Miestas: Vilnius
Technika: CanAm Outlander 1000R XTP 2016
Tuoj alvydas sukurps savo zveriuka ir paneigs apie mitus apie uzsikasancia bomba - skries balos virsum! (y) :)

_________________
Can Am Outlander


15 Spa 2009 22:10
Aprašymas
650cc
650cc

Užsiregistravo: 17 Rgp 2007 16:16
Pranešimai: 1300
Miestas: Kaunas
Technika: Ex Sportsman 500 H.O.
tomasbrp wrote:Tuoj alvydas sukurps savo zveriuka ir paneigs apie mitus apie uzsikasancia bomba - skries balos virsum! (y) :)

Visu pirma mano vienvietis, o jo 2vietis. mano 500cc ir karbas, pas ji 800cc ir ipurskimas. Manau apie torqa ir isibegejima nediskutuosim.

_________________
Ex 2006 Polaris Sportsman 500 H.O.

Vision rims, Kenda BearClaw 27' , Magellan triton 2000, ComeUp 3000lbs.

Polaris - The way out.

KR - team

mantas@u-s.lt


15 Spa 2009 22:14
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 15 Gru 2007 22:15
Pranešimai: 48
Manjakas wrote:tomasbrp wrote:Tuoj alvydas sukurps savo zveriuka ir paneigs apie mitus apie uzsikasancia bomba - skries balos virsum! (y) :)

Visu pirma mano vienvietis, o jo 2vietis. mano 500cc ir karbas, pas ji 800cc ir ipurskimas. Manau apie torqa ir isibegejima nediskutuosim.

manu šita diskusija beprasmė, kiekvienas giria tą brand'ą su kuriuo pats važiuoja , kurį gerai įvaldė, žino jo charakterį ir visokias smulkmenėles...

Bet... kažkada youtube žiūrėjau Amerikonų GNCC trial čempionatą, na ir nemačiau ten Polaris'o, nors buvo Kawos , Yamahos, Arcticcatai, Kodėl??? (8-)


16 Spa 2009 15:14
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 17 Spa 2007 14:09
Pranešimai: 506
manu šita diskusija beprasmė, kiekvienas giria tą brand'ą su kuriuo pats važiuoja , kurį gerai įvaldė, žino jo charakterį ir visokias smulkmenėles...

Bet... kažkada youtube žiūrėjau Amerikonų GNCC trial čempionatą, na ir nemačiau ten Polaris'o, nors buvo Kawos , Yamahos, Arcticcatai, Kodėl??? (8-)

Sauliau, nebuvo nei vieno Polarisio nes papraščiausiai jie yra tokie geri, kad neliks šansų kitiems laimėti tai todėl šitas modelis yra išbrauktas iš galimų dalyvauti modelių sarašo.

Dar kita priežastis tai papraščiausei nusipirkus Polarisa neklyla rankos kur nors dalyvauti, tai taspats jei su Mersedes Benz 600 dalyvauti ralyje Paryžius Dakaras :)

_________________
Polaris Sportsman 800 EFI (2006) PARDUOTAS

RTM 250STA Made in china (2007) PAVOGTAS

Skype: kkestukas1


16 Spa 2009 17:34
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 07 Sau 2008 22:33
Pranešimai: 265
:-"] :-"] nu karveduk tu cia pavarei (y) daugiau jokiu komentaru (b)

_________________
polaris HAWKEYE 300cc 2x4 2007m PARDUOTAS

polaris sportsman 500cc 4x4 2005m parduotas

suzuki kinquad 750cc 2007m


16 Spa 2009 20:02
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 23 Gru 2007 16:46
Pranešimai: 206
Karvedys wrote:manu šita diskusija beprasmė, kiekvienas giria tą brand'ą su kuriuo pats važiuoja , kurį gerai įvaldė, žino jo charakterį ir visokias smulkmenėles...

Bet... kažkada youtube žiūrėjau Amerikonų GNCC trial čempionatą, na ir nemačiau ten Polaris'o, nors buvo Kawos , Yamahos, Arcticcatai, Kodėl??? (8-)

Sauliau, nebuvo nei vieno Polarisio nes papraščiausiai jie yra tokie geri, kad neliks šansų kitiems laimėti tai todėl šitas modelis yra išbrauktas iš galimų dalyvauti modelių sarašo.

Dar kita priežastis tai papraščiausei nusipirkus Polarisa neklyla rankos kur nors dalyvauti, tai taspats jei su Mersedes Benz 600 dalyvauti ralyje aplink Paryžius Dakaras :)

o gal tas pats,kaip su zazu dalyvauti dakare??? :D klausimas idomus ,poliaris vienam kaip mersas,kitam kaip zazas ;)


16 Spa 2009 20:15
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: