Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 28 Kov 2024 17:31



Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
 X failų bazė 2008.03.22 
Autorius Žinutė
50cc
50cc

Užsiregistravo: 22 Kov 2008 21:23
Pranešimai: 10
(i) ..-tipo subines..nu bl nu dvasinio ryshio apnarplioti zmones(pomegiu)-manau ash esu..pamachiau nuotraukas..koju pirshtukaj prasiskyre,ble- (i) ..,reishkias..ieshkau ir kuriu kazhka Vilniuj nu kazkas jau ir gaunasi..karoch Kauniokai neshustrelinkit,o geriau tiltuka nutiesiam draugystes, kur kita karta-atminsiu,ir manau po pasimurkdymo pripyske padarysim..snapso negeriu,o grybuku olandishku galesiu ysidet y krepsheli..a gera..?

_________________
Ya-ma---haaaaaaa...drndyndyndyn

Patinelis...2008 Yamaha Grizzly 700 FI Auto. 4x4 EPS


23 Kov 2008 20:21
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 05 Rgs 2007 23:39
Pranešimai: 341
Grizlis wrote:(i) ..-tipo subines..nu bl nu dvasinio ryshio apnarplioti zmones(pomegiu)-manau ash esu..pamachiau nuotraukas..koju pirshtukaj prasiskyre,ble- (i) ..,reishkias..ieshkau ir kuriu kazhka Vilniuj nu kazkas jau ir gaunasi..karoch Kauniokai neshustrelinkit,o geriau tiltuka nutiesiam draugystes, kur kita karta-atminsiu,ir manau po pasimurkdymo pripyske padarysim..snapso negeriu,o grybuku olandishku galesiu ysidet y krepsheli..a gera..?

(!?) as nesupratau ka tu parasej cia :V

_________________
trx250 PARDUOTAS

trx 450R PARDUOTAS

kfx700 PARDUOTAS

Suzuki LTR450 2007 pylna Alba dusliarke,dugno apsaugos,pakojai,stiprinti ratai,priekinis lankas,pakojai,cherry bomba,greitu matu Monster Energy grafika...


23 Kov 2008 20:40
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 17 Spa 2007 14:09
Pranešimai: 506
Mariukassss111 wrote:Grizlis wrote:(i) ..-tipo subines..nu bl nu dvasinio ryshio apnarplioti zmones(pomegiu)-manau ash esu..pamachiau nuotraukas..koju pirshtukaj prasiskyre,ble- (i) ..,reishkias..ieshkau ir kuriu kazhka Vilniuj nu kazkas jau ir gaunasi..karoch Kauniokai neshustrelinkit,o geriau tiltuka nutiesiam draugystes, kur kita karta-atminsiu,ir manau po pasimurkdymo pripyske padarysim..snapso negeriu,o grybuku olandishku galesiu ysidet y krepsheli..a gera..?

(!?) as nesupratau ka tu parasej cia :V

Nesigilink nes ryškiai bičas grybukų užvalges ir dar kiaušiniais užkandes rašė.

Aš be rankų ir tai raiškiau parašau (ff)

_________________
Polaris Sportsman 800 EFI (2006) PARDUOTAS

RTM 250STA Made in china (2007) PAVOGTAS

Skype: kkestukas1


23 Kov 2008 20:43
Aprašymas
650cc
650cc

Užsiregistravo: 17 Rgp 2007 16:16
Pranešimai: 1300
Miestas: Kaunas
Technika: Ex Sportsman 500 H.O.
Grizlis wrote:(i) ..-tipo subines..nu bl nu dvasinio ryshio apnarplioti zmones(pomegiu)-manau ash esu..pamachiau nuotraukas..koju pirshtukaj prasiskyre,ble- (i) ..,reishkias..ieshkau ir kuriu kazhka Vilniuj nu kazkas jau ir gaunasi..karoch Kauniokai neshustrelinkit,o geriau tiltuka nutiesiam draugystes, kur kita karta-atminsiu,ir manau po pasimurkdymo pripyske padarysim..snapso negeriu,o grybuku olandishku galesiu ysidet y krepsheli..a gera..?

Nu jei tavo subine apnarpliota dvasinio rysio tai ir ieskok tokiu http://www.gay.com" onclick="window.open(this.href);return false; ar "mens factory" ar kazkur. Ir beje savo narkatos cia nekishk, nes "kam per stipri skiedzia - o vyrai geria gryna" (G&G Sindikatas). Idomus zmones pradejo jungtis cia.... (!?) (!?) (!?) "Mus vienija "ALUS IR PERGALES" (h)

Tadai, ar nereikia cia kazkokios disciplinos ivest?

_________________
Ex 2006 Polaris Sportsman 500 H.O.

Vision rims, Kenda BearClaw 27' , Magellan triton 2000, ComeUp 3000lbs.

Polaris - The way out.

KR - team

mantas@u-s.lt


23 Kov 2008 20:52
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 01 Sau 2008 23:14
Pranešimai: 116
Greiciausia vyriokas padaugino skystu kiausiniu :) :)

_________________
ATV Griausmas

Alytus

BRP -:)


23 Kov 2008 20:56
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 22 Kov 2008 21:23
Pranešimai: 10
Akivaizdziai atsikratej galvele ir su jumoro problemos o y ten kur siulej tau tikrai paciam reik vaikshiot..neturiu ka dadet..kempinlige totali..Manjakas wrote:Grizlis wrote:(i) ..-tipo subines..nu bl nu dvasinio ryshio apnarplioti zmones(pomegiu)-manau ash esu..pamachiau nuotraukas..koju pirshtukaj prasiskyre,ble- (i) ..,reishkias..ieshkau ir kuriu kazhka Vilniuj nu kazkas jau ir gaunasi..karoch Kauniokai neshustrelinkit,o geriau tiltuka nutiesiam draugystes, kur kita karta-atminsiu,ir manau po pasimurkdymo pripyske padarysim..snapso negeriu,o grybuku olandishku galesiu ysidet y krepsheli..a gera..?

Nu jei tavo subine apnarpliota dvasinio rysio tai ir ieskok tokiu http://www.gay.com" onclick="window.open(this.href);return false; ar "mens factory" ar kazkur. Ir beje savo narkatos cia nekishk, nes "kam per stipri skiedzia - o vyrai geria gryna" (G&G Sindikatas). Idomus zmones pradejo jungtis cia.... (!?) (!?) (!?) "Mus vienija "ALUS IR PERGALES" (h)

Tadai, ar nereikia cia kazkokios disciplinos ivest?

_________________
Ya-ma---haaaaaaa...drndyndyndyn

Patinelis...2008 Yamaha Grizzly 700 FI Auto. 4x4 EPS


23 Kov 2008 21:15
Aprašymas
650cc
650cc

Užsiregistravo: 17 Rgp 2007 16:16
Pranešimai: 1300
Miestas: Kaunas
Technika: Ex Sportsman 500 H.O.
ajk ajk... rimtai? tu gal pries pradedamas bendraut pasiskaityk kaip zmones cia bendrauja ir kaip reiskia savo jumora. Na pagalvok jei ateini i meeta kaip i cia dabar atejai ir nepazinodamas kitu ir ju bendavimo manieru iskarto visus subinem pradedi vadint... idomu kaip tau baigtusi??? geriausiu atvej butum isprasytas is kompanijos. O tau ta pasiuliau del subiniu rodymo, maniau kad tau tai labai aktualu. ir ar tu mane pazysti daktare kad iskart sugebi diagnozuot liga?

_________________
Ex 2006 Polaris Sportsman 500 H.O.

Vision rims, Kenda BearClaw 27' , Magellan triton 2000, ComeUp 3000lbs.

Polaris - The way out.

KR - team

mantas@u-s.lt


23 Kov 2008 22:06
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 22 Kov 2008 21:23
Pranešimai: 10
Nepazhystu..ir nenoriu..daktare,bet po tokiu tavo zodziu susitikes tikrai galvele suskaldyciau,ir palydeciau iki klubo kur man pasiulej,manau dar bus progu pasimatyt ir pasikalbesim..bet ieshkau cia bendraminciu ir draugu o ne problemu..ir nusiramink,pailsek ir paskaityk ka rasai pirma pats-bl,gal suprasi ka pats pjauni gryba.Tai tiek..manjaketikrai nenorejau taip susipazint..Manjakas wrote:ajk ajk... rimtai? tu gal pries pradedamas bendraut pasiskaityk kaip zmones cia bendrauja ir kaip reiskia savo jumora. Na pagalvok jei ateini i meeta kaip i cia dabar atejai ir nepazinodamas kitu ir ju bendavimo manieru iskarto visus subinem pradedi vadint... idomu kaip tau baigtusi??? geriausiu atvej butum isprasytas is kompanijos. O tau ta pasiuliau del subiniu rodymo, maniau kad tau tai labai aktualu. ir ar tu mane pazysti daktare kad iskart sugebi diagnozuot liga?

_________________
Ya-ma---haaaaaaa...drndyndyndyn

Patinelis...2008 Yamaha Grizzly 700 FI Auto. 4x4 EPS


23 Kov 2008 22:16
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 17 Spa 2007 14:09
Pranešimai: 506
Grizlis wrote:Nepazhystu..ir nenoriu..daktare,bet po tokiu tavo zodziu susitikes tikrai galvele suskaldyciau,ir palydeciau iki klubo kur man pasiulej,manau dar bus progu pasimatyt ir pasikalbesim..bet ieshkau cia bendraminciu ir draugu o ne problemu..ir nusiramink,pailsek ir paskaityk ka rasai pirma pats-bl,gal suprasi ka pats pjauni gryba.Tai tiek..manjaketikrai nenorejau taip susipazint..Manjakas wrote:ajk ajk... rimtai? tu gal pries pradedamas bendraut pasiskaityk kaip zmones cia bendrauja ir kaip reiskia savo jumora. Na pagalvok jei ateini i meeta kaip i cia dabar atejai ir nepazinodamas kitu ir ju bendavimo manieru iskarto visus subinem pradedi vadint... idomu kaip tau baigtusi??? geriausiu atvej butum isprasytas is kompanijos. O tau ta pasiuliau del subiniu rodymo, maniau kad tau tai labai aktualu. ir ar tu mane pazysti daktare kad iskart sugebi diagnozuot liga?

Nu jo mes dažniausiai kai susipažystam irgi siūlom galveles suskaldyti ir subines rodom.

_________________
Polaris Sportsman 800 EFI (2006) PARDUOTAS

RTM 250STA Made in china (2007) PAVOGTAS

Skype: kkestukas1


23 Kov 2008 22:19
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 22 Kov 2008 21:23
Pranešimai: 10
Ejjj..gal gana puliuot ka?Nu pasineshiosim ir suprasim kad tai tik nesugebejom susikalbet..Karvedy..kovoj pasitikrinsim,o ne zodziais..ok..?atlek ryt y Moletu aero-kvieciu..ir suprasi ka be reikalo puliuoji...ok?Karvedys wrote:Grizlis wrote:Nepazhystu..ir nenoriu..daktare,bet po tokiu tavo zodziu susitikes tikrai galvele suskaldyciau,ir palydeciau iki klubo kur man pasiulej,manau dar bus progu pasimatyt ir pasikalbesim..bet ieshkau cia bendraminciu ir draugu o ne problemu..ir nusiramink,pailsek ir paskaityk ka rasai pirma pats-bl,gal suprasi ka pats pjauni gryba.Tai tiek..manjaketikrai nenorejau taip susipazint..Manjakas wrote:ajk ajk... rimtai? tu gal pries pradedamas bendraut pasiskaityk kaip zmones cia bendrauja ir kaip reiskia savo jumora. Na pagalvok jei ateini i meeta kaip i cia dabar atejai ir nepazinodamas kitu ir ju bendavimo manieru iskarto visus subinem pradedi vadint... idomu kaip tau baigtusi??? geriausiu atvej butum isprasytas is kompanijos. O tau ta pasiuliau del subiniu rodymo, maniau kad tau tai labai aktualu. ir ar tu mane pazysti daktare kad iskart sugebi diagnozuot liga?

Nu jo mes dažniausiai kai susipažystam irgi siūlom galveles suskaldyti ir subines rodom.

_________________
Ya-ma---haaaaaaa...drndyndyndyn

Patinelis...2008 Yamaha Grizzly 700 FI Auto. 4x4 EPS


23 Kov 2008 22:34
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: