Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 20 Bal 2024 09:18



Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 operacija,,Bebro irštva'' 
Autorius Žinutė
50cc
50cc

Užsiregistravo: 06 Vas 2008 20:29
Pranešimai: 127
na tai pasižiūrėk skelbimuose kokios kainos, pasiskmabinėk tiems kas turi jų daugiau, ir kokios kainos tokio kaip tavo, ir žinosi :)

_________________
POLARIS SPORTSMAN 700 EFI (2oo6)


14 Vas 2008 22:53
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 19 Spa 2007 23:37
Pranešimai: 139
konstruktor wrote:........Kadangi man patiko Tado pasakojimas apie ,,GELTONA KELIONĖ'' tai purvynos operacijos ,,bebro irštva'' pabaiga..... http://picasaweb.google.lt/donceris/Bebrynas

...........................................................................DAUGIAU TOKIU SAKMADIENIŲ .........................................................................

ten 1 filmukas

vos po savo atv ratais nepalindai.ir be salmo dar.

bet seip tai grazu paziuret.ir kazkaip labai smagiai atrodo jusu hondikes.tokios lengvos mazos ir galingos.turbut reiks ieskot kazka panasaus.savo sportuko nepardavinesiu.bet tokio irgi noreciau.

_________________
Yamaha Yfz 450


17 Vas 2008 12:45
Aprašymas
800cc
800cc

Užsiregistravo: 11 Rgs 2007 22:59
Pranešimai: 1658
Ten ne aš o mano kolega,neatydžiai skaitei pasakojima, sakai patiko,palauk pamatysi visus video kai sumontuosiu.....o ka tave irgi prie purvo patraukė :-"] Tai kai parduosi saviški galėsi mano hondike imti tau bus pats tas.... ;)

_________________
..... http://www.zemaitijosatv.lt .....

...po purvą braidom,ligas baidom...


17 Vas 2008 13:02
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 19 Spa 2007 23:37
Pranešimai: 139
ne as savo sportuko nepardavinesiu.bet tetis iesko kokio 4x4.tai ziuriu kad tos hondike neperdideles nepermazos.vot tik kiek ten cc.noreciau suzinot.

ir kaip pilnai vadinasi tavo atv.

_________________
Yamaha Yfz 450


17 Vas 2008 13:19
Aprašymas
800cc
800cc

Užsiregistravo: 11 Rgs 2007 22:59
Pranešimai: 1658
Hoda 350cc Fortrax 4x4 man ji kiek mažoka....iki vasaros ;)

_________________
..... http://www.zemaitijosatv.lt .....

...po purvą braidom,ligas baidom...


17 Vas 2008 20:30
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 19 Spa 2007 23:37
Pranešimai: 139
konstruktor wrote:Hoda 350cc Fortrax 4x4 man ji kiek mažoka....iki vasaros ;)

man ydomu kaina butu.seip kad zinot.

ir metai koki.

_________________
Yamaha Yfz 450


18 Vas 2008 02:00
Aprašymas
250cc
250cc

Užsiregistravo: 02 Rgs 2007 00:24
Pranešimai: 214
konstruktor wrote:Pasakojimas tai tik ..šiaip nuotraukų komentaras...nežinau kaip jums bet man nepatinka kai žiuri nuotraukas ir neaišku kas šia vyksta ir kodėl taip vyksta....Na i svečius tai labai prašom .... vietų ira tai neblogų nors neturiu su kuo palygint...tik manau kolkas jusų Žvėrims kiek per trupos atkarpos :-"] ... reikia dar paieškoti ilgesnių distancijų ;) Galvojam kada padaryti rimtesnį projekta.... kelionę iki Barstyčių akmens....Tikriausia girdėjot apie tokį,bet tam butinai reikalinga navigacija , su žemėlapiu nelabai kas gali gautis.... Va tada tikrai pakviesim.... :D

idomu turetu buti? dar neisgaravo si ideja ? :)

_________________
2008 Yamaha Grizzly 700 FI Auto 4x4 EPS, ITP MudLite 28''


20 Vas 2008 21:36
Aprašymas
800cc
800cc

Užsiregistravo: 11 Rgs 2007 22:59
Pranešimai: 1658
O tu tikriausiai jau savo kawa parsivarei,kad nori i purvynus :-"] .........na šitai kelionei reikia kiek šiltesnio oro sulaukti.....jug i kelione reikės išvažiuot visai dienai o gal ir ilgeliau...gal net su palapinėm...... ot smagumėlis būtų (wow) aišku dabar važioti būtų geriau del valstiečių antpuolio....pavasari visur pasėta... visur suarta...sutvarkyta,pervažiuosi per kokia pieva tai koks ,,GOGIS'' padangas perdurs...... :-"]

_________________
..... http://www.zemaitijosatv.lt .....

...po purvą braidom,ligas baidom...


20 Vas 2008 23:04
Aprašymas
650cc
650cc

Užsiregistravo: 24 Spa 2010 16:06
Pranešimai: 743
........Kadangi man patiko Tado pasakojimas apie ,,GELTONA KELIONĖ'' tai nusprendžiau ir aš papasakot praeito sekmadienio nuotikius.....

Sekmadienis is ryto nieko gero nezadėjo linojo pūtė labai šaltas vėjas orelis buvo nelaba tinkamas pasivažinėjimams...

žiurejau per langa ir galvojau......važiuot ....nevažiuot nuo vėjo tai gali išsisukti ivažavus i miška bet nuo lietaus tai vaistu nėr

peršlapsi kaip viščiukas ir tiek to malonumo iš pasivažinėjimo tik benzą bereikalo išdeginsi

Na galvoju prisėsiu prie kompo peržvelksiu ka naujo ATVfanai ,,pribazarino'' ....peržvelgiau naujausius komentarus parašiau

pora pats ir nepastebėjau kaip prabėgo pora valandu....taip besėdint suskambo telefonas... o jei sekmadieni man kas skambina tai

dažniusiai nežiurėjes galiu pasakyti kas ir ko skambina ir kur reikės važiuot.....kaip jautė mano šeštas pojutis skambino vienas iš musų šaikos...... papasakojo kad išvakarese talkino medžiotojams bebrų medžioklej (kad juos kur ...po miškus važinėt neleidžia o pagalbos tai prašo) ir reikia nulėkt iki tos vietos pažiurėti ar bebrai nepradėjo vėl savo juodų darbelių.....Na kadangi bebru uztvanka gan atokioj vietelej tai galvoju butu visai nieko pasivežint....o kaip tik ir letus nustojo....... susitarem kur susitikti...na iš vakaro arkliukas buvo pašertas ir pagirditas tai šokau i apranga ,ant balno ir po 5 min aš jau lekiu..... operacija ,,bebro irštva'' prasidėjo

.Susitinku su kolega....

Nusprendem šiek tiek pakvailioti ir pasirinkom aišku ilgiausia kelia koks tik galėjo buti iki to bebryno...

Ilgos misko balutes su skaidriu vandeniu(kol nepervažiuoji)..minkštas,mielas purvynėlis...vienas kitas kanaliukas su pusmetriu vandenuko.... niekas net pagal uzsakyma tokio komlektuko malonumų nepristatytų ,na žodžiu stebuklų laukas.....Buvo proga eilini karta isitikint ką reiškia padangos... važiuojant per kanlus draugeliui nelabai sekėsi..... ber balas irgi matėsi kad lėtesniu greičiu važiuoja nei aš.... akivaizdžiai buvo matyti kad trūksta pkotektoriaus.. jam turi parvešti naujas tai dabar važinėja su nelabai jau kokių protektoriu na kai dviese važiuoji tai nera labai dideles rizikos kad sėsi kokioj marmėj....visgi ištrauks.....ir dar gali šaibas ant žolės paišyti slysta kaip ant ledo....butent ta bedarant jis ir prajuokino mane.. kai nuskrido nuo moco ant žoles... o svarbiausiai niekaip jo neprikalbinu šalmo nusipirkt ....Privažiavus bebryna kelia pastojo labai jau klastingai atrodantis kanalas....mums su savo hondikem pasirod kiek per sunki užduotis iveikti ji....na jei butume su Grizliais ar Polariais 750cc tada jokiu klaussimu nebutu kile o dabar nesinorejo rizikuoti nes ten toks klampus ir slydus dumblas kad koja ikiši tai batas ir palieka,visdėlto buvusi bebrų irštva.....Nusprendem kad nerizikuosim ir...

TIESIAI ARCIAU,APLINKUI GREIČIAU ir teko koreguoti tvarkarašti kadangi tikslas buvo perdaug greitai pasiektas tai nusprendėm operačija pratesti ir sumastėm nulėkti iki tokio nedidelio ežeriuko ar uštvankos nežinau net pats kaip ji ten pavadint ir savaime aisku kad ne keliais.....Po geros valandos nardymo po taip bent jau man nepatinkanciu ir beprotiškaifantastiiškai lauzanciu plasmases miškovežio provėžas...Pagaliau pasiekėm ko ieškoje.. radom ramia vietele prisėst ir truputi pasistiprint.......Kiek pailsėjus ir pasistiprinus nusprendėm kiek pakvailiot ir palakstyt po šito ežeriuko užtvankos kanalą......pamatavau gyli tai atrode visai normaliai ir dugnas žvyruotas jokio dumblo (nors tik kita diena is vietiniu suzinojau kad per tokius šposavimus galėjom padangas susipjaustit ten sakė labai daug styklu turėjo buti) pirmas nėriu aš pirmyn atgal viskas ok...paskui nėrė kolega ir kai perdaug isibėgėjes tėškėsi i vandeni per oro paėmimo angas mocas srėptelėjo vandens ir ..ir .. ir ..užgeso.....na galvoju dabar tai be virvės tikrai neišsisuksim.. Iverinus situacija ir kelis kartus pabandžius užvest nusprendėm kad geriau ji palikt keliom minutėm ramybėje......Taip ir atsitiko kiek palaukus musu Hondike labai supykusi ir nepatenkinta kad mes ja tokiam šaltam vandeny maudom ušsivedė..... o iš glušo toks garas ėjo kad atrodė kad spec tehnika dirptiniams dumams gaminti užvedėm (nors jam jau ir taip dumija). bet kiek pašilusi Hondikė išsikosėjo išsičiaudėjo ir nebepyko..na kadangi jau buvo pradėje temti tai nusprendėm kad operacija ,,bebro irštva'' kaip ir reikėtu baikti... ir gryžom atčiausiais žvyrkeliais nes nakty per miškus dar su kosėjančiu mocu nelabai norėjosi važiuot.Va tokia tai labai šlapios ir purvynos operacijos ,,bebro irštva'' pabaiga..... http://picasaweb.google.lt/donceris/Bebrynas

...........................................................................DAUGIAU TOKIU SAKMADIENIŲ .........................................................................


10 Kov 2011 20:54
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron